Bugs Bunny dostane nový film od Warner Bros. Čo o ňom zatiaľ vieme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bugs Bunny dostane nový film

Štúdio Warner Bros. sa v rámci novej stratégie ich filmového sveta vracia aj k ich najväčším značkám. Tentoraz sa rozhodli opäť medzi divákov priniesť maskota animákov Looney Tunes. Od štúdia síce ešte oficiálne oznámenie neprišlo, prezradil to však scenárista. Bugs Bunny tak dostane nový film.

Robert Rugan bol dlhší čas známy ako tvorca reklám. Bolo to však už v roku 2004, kedy priniesol svoj vlastný film, Alice Misadventures in Wonderland. Minulý rok priniesol v spolupráci s Netflixom rodinnú komédiu Prekliatie mestečka Bridge Hollows, čo ho zjavne podnietilo k vytváraniu vlastných projektov. Oznámil, že ich má viacero, zatiaľ prezradil názov iba jedného – Elf on the Shelf.

robert rugan elf on the shelf
Zdroj: robertrugan.com

Po vyše 80 rokoch len štvrtýkrát na plátna

Zjavne si ho však Warneri najali aj aby napísal scenár k novému Bugsovi. Prezradil to na svojich sociálnych sieťach. Príspevky po krátkom čase vymazal, informáciu šíriacu sa internetom však už nezastavil. Snímka sa zároveň nachádza aj s logom na jeho oficiálnej stránke v sekcii „Rozpracované“. Vieme tak, že opätovne pôjde o kombináciu hraného filmu s animovanými prvkami.

Bugs je svojím jedinečným humorom a ležérnym prístupom súčasťou animovaného sveta už od roku 1938. Vtedy sa prvý raz objavil v animáku A Wild Hare, ktorý spadal pod Looney Tunes. V nich (a ich sesterskom projekte Merrie Melodies) sa objavoval celé dekády. Okrem toho mu patria aj komiksy, knihy a samozrejme videohry.

bugs bunny
Zdroj: robertrugan.com

Nová podoba z Novej legendy

Prvý raz sa v hybride hrano-kresleného filmu objavil v roku 1996 v dnes už legendárnom Space Jame. Ten dostal predminulý rok aj pokračovanie s podtitulom Nová legenda, kde sa v úlohe hviezdneho basketbalistu ukázal LeBron James. Postavičky tu dostali novú, digitálnejšiu a viac 3D podobu.

Trochu opomínaným je film Looney Tunes: Opäť v akcii, kde bol známy zajac po boku Brendana Frasera. Oba posledné spomenuté filmy neboli veľkými hitmi pre kritikov, teraz tak môže Bugs dostať novú šancu v samostatnom projekte. Nakoľko správa ešte neprišla oficiálne, nie sú momentálne známe ďalšie detaily, dátumy, ani súčasti obsadenia.

Páči sa vám, že Bugs Bunny dostane svoj vlastný film? Ste fanúšikmi kombinácie hraného filmu s animovanými prvkami? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -