Bude Karl Urban vo filme Mortal Kombat 2? Štúdio už má pre neho údajne vybranú úlohu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Karl Urban v Mortal Kombat 2?

Pokračovanie filmovej adaptácie jednej z najväčších bojových značiek sa začne nakrúcať počas júna, ako sme sa nedávno dozvedeli. Spolu s touto informáciou pribudli aj správy o nových postavách. Tak je len otázkou krátkeho času, kedy sa začneme dozvedať o tom, ktorí herci boli do ich úloh obsadení. A nová správa, ktorú priniesol portál The Wrap hovorí o tom, že Karl Urban by mal byť vo filme Mortal Kombat 2.

Prvá časť, ktorá prišla v roku 2021, nám skvele predstavila bojový svet. Následne bude do neho prichádzať čoraz viac a viac účastníkov, či už zo strany démonického Outworldu alebo tých, ktorí obraňujú našu Zem.

mortal kombat 2 záporáci
Zdroj: wallpapercave.com

Piati potvrdení, hollywoodsky mačo na ceste

Vieme, že sa v pokračovaní ukáže samotný vládca protisveta, ktorým je Shao Khan. Potvrdené bolo, že spolu s ním prídu Baraka, Sindel a Quan Chi. Zo skorších informácií vieme aj to, že bude prítomná Kitana. Zatiaľ žiadna správa nehovorila o Johnny Cageovi, naznačoval ho však koniec prvého filmu.

Postava je súčasťou franšízy od samotného začiatku. Je hollywoodskou akčnou hviezdou a sám seba označuje za alfa samca (inými zase býva častovaný ako egoistická diva). Vždy musí mať perfektne štýlový účes, ku ktorému vynikajúco (ne)sedí blyšťavé oblečenie. Neustále používa jednovetové hlášky a odkazuje na kúsky z kinematografie. Jednoducho, poriadne absurdná postavička.

karl urban johnny cage
Zdroj: screenrant.com

Perfektná rola pre tohto herca?

Ale nebola by to perfektná úloha pre Urbana? Sarkazmus a špecifický zmysel pre humor nám výborne ukázal ako „Bones“ z novodobej filmovej adaptácie Star Treku. Drsný, hláškujúci a nekompromisný je rovnako ako sudca Dredd aj vo svojej fanúšikom najznámejšej úlohe Butchera zo seriálu The Boys.

To sú zrejme dôvody, prečo s ním štúdio New Line Cinema vedie rozhovory o hraní postavy. My tak musíme čakať, či sa potvrdí pravdivosť tejto správy a či herec rolu prijme. Nechal by si však ujsť takúto postavičku a prípadný románik so Sonyou Blade v podaní Jessicy McNamee, ktorý poznáme z hier?

Mal by podľa vás byť Karl Urban v Mortal Kombat 2 ako Johnny Cage? Hodí sa vám do tejto úlohy alebo by ste si tam vedeli predstaviť skôr iného herca? Ak áno, tak ktorého? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -