Dannyho jedenástka dostane prequel. Zahrá si v ňom Margot Robbie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dannyho jedenástka dostane prequel

Dannyho jedenástka bude mať prequel, ktorý sa začal hýbať vpred. Dôkazom je, že bola do jednej z hlavných úloh obsadená Margot Robbie. Pôjde o jej druhú spoluprácu s režisérom Jayom Roachom. Tou prvou bola snímka Šokujúce odhalenie (Bombshell), za ktorú si herečka odniesla aj oscarovú nomináciu. Tým by sa mohol potvrdiť začiatok nakrúcania počas jari budúceho roka.

Nie je možné, že by sa mohla objaviť niektorá z hviezd z predošlých filmov. Prechádzajúci dej má byť totiž zasadený do Európy počas éry 60. rokov. Sme si však istí, že tak ako to pri sérii býva zvykom, určite dostaneme dobre znejúcu skupinu áčkových hercov.

Margot Robbie a Jay Roach
Zdroj: yahoo.com

Momentálne potvrdená Margot Robbie

Avšak momentálne máme aspoň jedno herecké meno, ktoré je poriadne zvučné. Robbie môžeme poznať zo skvelých filmov ako Vlk z Wall Street či životopisnej snímky Ja, Tonya, za ktorú tiež dostala nomináciu na ocenenie Akadémie. S kriminálnym žánrom už má tiež skúsenosť vďaka trileru Focus.

Fanúšikovia komiksov si ju najviac spájajú s postavou Harley Quinn v DC filmovom svete. Do jedného zo svojich filmov ju obsadil aj Quentin Tarantino, bola to ostatná snímka Vtedy v Hollywoode. Na budúci rok sa objaví ako známa bábika Barbie vo filme od Grety Gerwing. A vieme, že jeden zo scenárov pre ďalších Pirátov z Karibiku bol písaný pre ňu.

Margot Robbie ako Harley Quinn
Zdroj: asiatatler.com

Ďalšia spolupráca s Jayom Roachom

Okrem toho, že Roach režíroval film s ňou, je najznámejší pre sériu Austin Powers. Stojí aj za dobre známou sériou s Benom Stillerom, ktorá sa začína filmom Svokor je lotor. Okrem toho mal na starosti komédie ako Blbec na večeru, Pr(e)dvoľebné sľuby či životopisnú drámu Trumbo.

Samozrejme vieme, že séria sa začala ešte v roku 2001, keď Danny Ocean (George Clooney) dal dohromady poriadny tím na lúpež kasína v Las Vegas. Značka s Bradom Pittom či Mattom Damonom  pokračovala ešte cez dva filmy. Dannyho dvanástku sme dostali v roku 2004 a Dannyho trinástku v roku 2007. Všetky tri režíroval Steven Soderbergh.

dannyho jedenastka

Spin-off, prequel, pokračovanie?

Dannyho jedenástka momentálne dostáva prequel, ale režisér pôvodnej trilógie sa vyjadril, že sú stále dvere otvorené pre Dannyho štrnástku. Takže ani oficiálne pokračovanie nie je mimo hry. Medzitým sme napríklad dostali aj spin-off Debbina osmička, so ženským obsadením. Hlavnú úlohu si tu zahrala Sandra Bullock.

Plán na štandardné pokračovanie bol riešený už počas minulého roka, čo potvrdil jeden z hercov, Don Cheadle. Avšak smrť jedného z pôvodného obsadenia, Bernieho Maca, tieto plány zbrzdila. Avšak Soderbergh už údajne pracuje na náhradnom riešení, ktoré by mohlo byť rovnako kvalitné. Nič však ešte nie je potvrdené. Teda až na náhľad do minulosti série, do ktorej nás zoberie v hlavnej úlohe Margot Robbie.

Ste radi, že Dannyho jedenástka dostane prequel práve s Margot Robbie? Koľko členov jej tímu teraz podľa vás dostaneme? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -