Budú Piráti z Karibiku predsa s Margot Robbie? Chcú naspäť Johnnyho Deppa? Dlhoročný producent odpovedá

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Piráti z Karibiku s Margot Robbie?

Najslávnejšia séria s pirátmi podľa atrakcie od Disney bude mať aj šiestu časť, to už je isté. V poslednej dobe sa hovorilo o tom, že by mala dostať akýsi ľahký reboot a mala by tak vymeniť aj hlavnú hviezdu. Takto by vznikli Piráti z Karibiku, kde by hlavnú úlohu hrala Margot Robbie.

Otázku, či sa tak stane, konečne priamo zodpovedal dlhoročný producent série, Jerry Bruckheimer. Momentálne má plné ruky práce s propagáciou dlho očakávaného pokračovania film Top Gun s podtitulom Maverick. Mnohokrát odložený film už skutočne tento mesiac prináša do kín.

prvé recenzie Top Gun: Maverick
Zdroj: geektyrant.com

V príprave sú dve verzie

V rámci kampane viedol aj rozhovor s portálom The Sunday Times. Tam sa ho opýtali aj na jeho inú akčnú značku, teda Pirátov. Ohľadom prípravy na šiesty film odpovedal nasledovne:

„Áno. Hovoríme s Margot Robbie. Pripravuje dva scenáre pre Pirátov – jeden s ňou, jeden bez nej.“

Druhý scenár s Deppom?

Takže tu to máme priamo z úst producenta – s herečkou počítajú, rozhodnutie je zrejme v konečnom dôsledku na nej. Takže Piráti s hlavnou ženskou úlohou by mohli byť realitou. Lenže čo druhý spomínaný scenár? Mohlo by ísť o štandardné pokračovanie, v ktorom by sa Johnny Depp ukázal ako kapitán Jack Sparrow?

To skôr asi nie a mali by sme sa zamerať na skoršiu správu, ktorú priniesol portál The Hollywood Reporter. Tí označili prípadný plán na ďalší film ako akýsi ľahký reboot série. Disney sa totiž s Deppom rozlúčilo po jeho údajných obvineniach z domáceho násilia.

johnny depp amber heard sud
Zdroj: cnn.com

Záleží to od výsledku súdu?

Momentálne však z prebiehajúceho súdneho procesu hrajú okolnosti, výpovede a dôkazy v jeho prospech. Podľa nich to vyzerá, že práve opak bol pravdou a on bol obeťou zo strany jeho ex-manželky Amber Heard.

Avšak počas procesu zaznela z jeho úst aj zaujímavá informácia. Vyjadril sa, že nikdy, za žiadnych okolností už nechce pracovať s Disney a nechce sa zúčastniť prípravy na tejto filmovej série. Mohla by byť teda v ďalšom filme Piráti z Karibiku Margot Robbie jeho náhradou?

Piráti z Karibiku Margot Robbie
Zdroj: animatedtimes.com

Producent necháva dvere otvorené

Bruckheimer však nechal dvere pre herca otvorené a vyjadril sa, že jeho zapojenie do série bude „ešte len rozhodnuté“. Zrejme sa teda čaká na výsledok procesu a prípadne ďalšie prejednávanie. Medzitým státisíce fanúšikov podpisujú petíciu, ktorá volá po znovu-obsadení Deppa do úlohy Jacka Sparrowa. Pardon, kapitána Jacka Sparrowa.

Ktorú verziu filmu teda nakoniec uvidíme ešte zostáva na ďalšom rozhodovaní producentov aj štúdia. Momentálne sú v príprave dva scenáre. Jeden z nich počíta s herečkou známou z Vlka z Wall Street či Birds of Prey (a onedlho aj Barbie). V každom prípade aj to pre nás vyzerá ako značne dobrá cesta.

Radi by ste videli film Piráti z Karibiku, kde by si zahrala hlavnú úlohu Margot Robbie? Alebo by ste radšej videli naspäť Johnnyho Deppa? Prípadne ich oboch na palube? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

8 COMMENTS

  1. Prirati bez Johnnyho nebudu uz pirati..Ja osobne to pozerat nebudem ak tam nebude on hrat..Jemu uz pasuje postava Jack Sparrow a nikto ho nenahradi..

  2. Pirati z Karibiku musia byt so svojim kapitanom Jackom Sparowom-JOHNNY DEPPOM❤️Bez neho to nejde. Verim, ze nie je nasilnik a ze vsetko sa da do poriadku. Sud dopadne dobre v jeho prospech. Jednoducho je to nas pirat…. Nikto nevie zahrat tuto postavu ako J. D. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -