Čakali sme naň takmer dekádu. Teraz konečne prichádza Tom & Jerry trailer, ktorý šikovne kombinuje hraný film a animáciu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tom & Jerry trailer

Ak by sme chceli vo filmoch hľadať ikonickejšiu dvojicu, tak by to bola veľmi ťažká práca. Táto mačka a myš nás sprevádzajú už od 40. rokov, kedy vychádzal ich veľmi známy seriál. Boli sme na ňom nalepení ako deti a denne čakali na ďalšie dobrodružstvá. Teraz si môžete pozrieť trailer na nový Tom & Jerry film.

Film bol vo vývoji viac ako dekádu a mnohí, ktorí boli zúčastnení, už ani nedúfali, že sa ho podarí dokončiť. Niektorí to dokonca označili trochu prehnane až za „producentské peklo“. Avšak režisér Tom Story doviedol projekt do úspešného konca, a tak si budeme môcť vychutnať novú kombináciu hraného filmu a vydarenej animácie.

Vďaka hranej časti môžeme vidieť známe tváre

Animované samozrejme budú titulné postavy, ktoré sa teraz dostanú do veľkomesta. Z hercov sa vo filme objaví Chloe Grace Moretz (Kick-Ass), Michael Pena (Ant Man), Rob Delaney (Deadpool 2), Ken Jeong (Vo štvorici po opici) alebo komik Colin Jost. Práve Pena neskrýval svoje nadšenie ohľadom snímky a zásoboval nás aspoň drobnými informáciami aj počas roka.

Hovoril napríklad o tom, že niekedy je práca ťažká, pretože herci sa úplne nevcítia do svojich úloh. V tomto prípade to ale vraj bolo značne iné. Napríklad Chloe sa úplne pohrávala so scenárom, keď ho poznala takmer dokonale. Chválou nešetril ani na adresu režiséra. Hovoril o tom, že sa dokáže vymknúť stereotypom pri svojom remesle a že film bolo to pravé, čo mu akurát sadlo.

tom a jerry michael pena
Zdroj: cinemaexpress.com

Takto nám prinesie zábavu, ktorú dostal aj so spoluprácou s celým tímom. Dodá nám kvalitný rodinný film, ktorý si ale berie slobodu v tom, čo robí a nebojí sa ísť niekedy aj na hranicu. Pocítiť z neho teda máme nielen humor, ale aj napätie. A v ukážke teda vidíme, že o vypäté situácie ako vystrihnuté z pôvodného animáku určite núdza nebude. Veď si priznajte – nechytila vás okamžitá nostalgia, keď Tom dostal po tvári žehličkou?

Ikonická dvojica vo veľkom meste

Tom & Jerry trailer nám však odhaľuje aj niečo málo z deja. Dvojica sa teraz opätovne stretáva vo veľkom meste, ktorým nie je nič iné, ako samotný New York. V jednom luxusnom hoteli sa má odohrať veľká udalosť – svadba, avšak zariadenie má jeden veľký problém v podobe malej myši. Postarať sa o ňu má dievča menom Kayla. Tá si na vyriešenie najme kocúra z bočnej uličky a netreba viac dodávať, ktorý to bude.

tom a jerry chloe
Zdroj: people.com

Vidieť postavičky v nových postaveniach, ale so starými spôsobmi v nás vzbudzuje krásne pocity a vracia nás do detstva. Kombinácia filmu a animácie je šikovne spravená, aby sme si mohli vychutnať herecké výkony a stále mali možnosť vidieť aj klasické neplechy a zranenia, na ktoré sme zvyknutí. Už teraz nám je Toma ľúto.

Film má zatiaľ stanovenú premiéru na 5. marca 2021, avšak v súčasnom stave nič nie je isté a preto nevieme, či sa ho dočkáme v tomto čase. V každom prípade to je ale minimálna čakanie oproti poslednému výstupu, ktorý sme dostali na veľkom plátne. Ten prišiel už takmer pred 30 rokmi, v roku 1992 v podobe celovečerného animáku Tom & Jerry vo filme.

Ako sa vám páči Tom & Jerry trailer? Oceňujete spojenie hraného filmu a animácie, alebo takýto spôsob nie je pre vás? Vzbudil vo vás nostalgiu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: comicbook.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -