Pedro Pascal bude vo filme Gladiátor 2, dotvára už tak hviezdne obsadenie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pedro Pascal vo filme Gladiátor 2

Z praďalekej galaxie, cez postapokalyptický svet, až do starovekej arény. Hviezda dnešných seriálov Pedro Pascal sa pridáva do filmu Gladiátor 2. Pokračovanie snímky z roku 2000 tvorí rovnaký režisér, Ridley Scott. Na rozdiel od prvého filmu, ktorý bol v podstate odrazovým mostíkom pre Russella Crowa, tentoraz získal už poriadne ustanovené herecké mená.

Hlavným hrdinom príbehu bude tentoraz Lucius, ktorý je synovcom tyranického Commodusa, zápornej postavy z prvej časti. Po tom, ako videl skutky a odvahu gladiátora Maxima sa rozhodol, že nebude ďalším v línii, ale sa tiež postaví za slabších. Stvárni ho Paul Mescal, známy zo seriálu Normálni ľudia či filmu Aftersun. V úlohe jeho matky Lucilly sa vracia po prvej časti Connie Nielsen.

gladiátor 2 obsadenie
Zdroj: cq.com

Ďalšie hviezdne mená

Cisárom tej doby bude Geta, ktorého si zahrá Barry Keoghan (Duchovia Inisherinu, Eternals). Spolu s jeho obsadením sme sa dozvedeli, že sa pridáva aj Denzel Washington (s režisérom už pracoval na filme Americký gangster), zatiaľ v neznámej úlohe. Zatiaľ posledným známym menom je Joseph Quinn (Stranger Things).

Pridanie Pascala je však rozhodne správnym krokom. Tento herec je v dnešných dňoch miláčikom publika. Do širšej pozornosti sa dostal vďaka úlohe Oberyna Martella v seriáli Hry o tróny. Fanúšikovia ho milujú aj v seriáli Mandalorián, ktorému len nedávno skončila tretia séria a to aj napriek tomu, že tu zriedkakedy ukazuje tvár.

pedro pascal role
Zdroj: winteriscoming.net

Súčasný miláčik publika

Jeho najväčším hitom je však seriál The Last of Us z produkcie HBO. Dokonca aj pre túto službu sa stal najsledovanejším seriálom, preto mu už pripravujú druhú sériu. Tento rok však herca ešte uvidíme v krátkom westerne Strange Way of Life po boku Ethana Hawka.

V septembri by mala vyjsť krimi komédia Drive-Away Dolls od Ethana Cohena. A ešte neskôr v roku ho máme vidieť vo filme Freaky Tales od Anny Boden. V pokračovaní Gladiátora ho uvidíme až oveľa neskôr, premiéra je momentálne stanovená na 22. novembra 2024.

Páči sa vám, že sa Pedro Pascal pridal do filmu Gladiátor 2? Tiež patrí medzi vašich obľúbencov? Akú rolu si myslíte, že by mohol stvárniť? Dajte nám vedieť v komentároch.Z

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -