Liam Neeson sa už chystá na film Mrazivá pasca 2. Do akého smrteľného nebezpečenstva sa dostane teraz?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chystá sa Mrazivá pasca 2

Liam Neeson sa vracia aj do filmu Mrazivá pasca 2. Zopakuje si tu hlavnú úlohu skúseného vodiča kamiónu Michaela McCanna, ktorého stvárnil vo filme z roku 2021. Pokračovanie akčného trileru ho aj tentoraz zavedie do života ohrozujúcej situácie, ktorá nemá obdoby. Teraz sa však presunieme zo Severnej Ameriky do ďalekého Nepálu.

Prvá časť hovorila o príbehu odľahlého diamantového dolu na severe Kanady, v ktorom zostali uväznení po zosuve pôdy robotníci. Ich jedinou nádejou je Mike, ktorý musí podstúpiť cestu cez zamrznutý oceán. Pred sebou má obrovskú vzdialenosť, ktorú komplikuje nielen nepriaznivé počasie…

Mrazivá pasca recenzia
Zdroj: thetimes.co.uk

Na ceste do neba

Tentoraz sa hlavný hrdina vydá do Himalájí. Chce splniť posledné želanie svojho zosnulého brata, ktorý chcel, aby bol jeho popol rozprášený na Mount Evereste. Nasadá tak do autobusu plného turistov, ktorý podniká cestu po takzvanej „Ceste do neba“ – teda do posledného prístupného, vyše 3 600 metrov vzdialeného bodu.

Dopravný prostriedok však prepadne skupina nepálskych žoldnierov. Mike bude musieť bojovať nielen o svoj život a životy všetkých ľudí na palube, ale zároveň aj o ich vlasť. Druhý film dostáva tiež názov podľa tejto nebezpečnej cesty – jeho podtitul jeho Road to the Sky, teda Cesta do neba.

Mrazivá pasca recenzia
Zdroj: cdn.i-scmp.com

Akciou napakovaná druhá kapitola

Z prvej časti sa vracia aj Jonathan Hensleigh, ktorý bude opäť scenáristom aj režisérom. Poznať ho môžeme aj pre filmy Smrtonosná pasca 3, Armageddon alebo Jumaji, takže si môžeme byť istí, že o nespútanú akciu núdza nebude ani tentoraz. Sám povedal, že sa „nevie dočkať, kedy divákom predstaví ďalšiu kapitolu v ságe Mrazivá pasca“.

Producentkou je Lisa Wilson, ktorá tiež vyjadrila svoje nadšenie ohľadom toho, že môžu priniesť „akciou napakované pokračovanie“. Zároveň je rada, že môže pokračovať ich partnerstvo s Neesonom. Ten však momentálne pracuje na ďalších štyroch filmoch (The Trainer, Retribution, In the Land of Saints and Sinners a Charlie Johnson in the Flames), tak sa produkcia druhej pasce začne až v prvom štvrťroku 2024.

Čo hovoríte na nápad na film Mrazivá pasca 2 a situáciu, do ktorej sa Mike v podaní Liama Neesona dostane tentoraz? Páčil sa vám prvý film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -