Whoopi Goldberg potvrdzuje, že Sestra v akcii 3 už vzniká. Chce do nej aj Nicki Minaj

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Whoopi Goldberg pripravuje film Sestra v akcii 3

Ak sa spomenú filmy Duch a Purpurová farba, je vám iste jasné, ktorá herečka ich spája. Po tom, ako sa objavila aj v Star Treku a mala vlastnú dennú talkšou s názvom The View, sa však chce vrátiť k svojej najviac ikonickej úlohe. A tak Whoopi Goldberg potvrdila, že už vzniká film Sestra v akcii 3.

Ten prvý bol vydaný ešte v roku 1992. Hrá tam speváčku z nočného klubu menom Deloris, ktorá si našla nebezpečného milenca. Je mafiánskym bossom a kvôli problémom ju chce dať zabiť. Ona sa pred gangstermi schová v kláštore a predstiera, že je mníška. A tu poriadne pretvorí miestny zbor…

sestra v akcii
Zdroj: today.com

O tretej časti sa hovorí už roky

Druhá časť prišla už dva roka na to a niesla názov Sestra v akcii 2: Späť v habite. Tu mníšky opäť vyhľadajú teraz už úspešnú speváčku s prosbou o pomoc. Má zachrániť školu, na ktorej učia a ktorá nutne potrebuje peniaze. Spevácku skupinu teda musí vytvoriť zo žiakov, ktorým ale disciplína nič nehovorí…

Trilógia sa však v tom čase nekonala. Už vyše 10 rokov sa však hovorí o tom, že príde aj druhé pokračovanie. Teraz ho potvrdila herečka v hlavnej role, ktorá, ako sa zdá, bude snímku aj sama režírovať. Povedala to v šou Hell of A Week na Comedy Central.

Dávajú to dokopy skôr, ako bude neskoro

Moderátor Charlamagne Tha God samozrejme musel položiť otázku o tomto filme. Ona odpovedala:

„Áno, deje sa to. Vieš, zaberá to celé dosť dlhý čas, ale dostávame sa k tomu. Scenár by sme mali dostať koncom tohto mesiaca a dúfajme, že sa nám to na základe neho podarí dať dokopy skôr, ako bude neskoro.“

Bude súčasťou aj očakávaná Keke Palmer?

Whoopi Goldberg sa následne pýtali, či bude Sestra v akcii 3 obsahovať aj Keke Palmer. Túto speváčku a herečku, ktorú môžeme poznať napríklad z filmu Alice alebo Nie, Nie, dohady dosadzovali do obsadenia už nejaký čas. Na to povedala:

„No, určite sa budeme Keke pýtať, aby prišla. Viete, chcem každého, aby prišiel. Chcem Lizzo, aby prišla. Chcem tú babu s tou hruďou. Viete, tú, ako sa volá…“

Do obsadenia chce aj Nicki Minaj

Po tomto opise nasledoval smiech, po ktorom však moderátor začal hádať mená speváčok. Nakoniec prišli k tomu, že má na mysli Nicki Minaj. Povedala, že chce tieto hviezdy, pretože to rozhodne sú osoby, s ktorými je zábava. A v prvom rade chce (zúfalo) poriadnu zábavu.

Uvidíme, ktoré herečky a speváčky, prípadne iné umelkyne sa jej nakoniec podarí k filmu pritiahnuť. Je v každom prípade skvelou správou, že sa Sestra v akcii po všetkých tých rokoch hýbe vpred. Snáď scenára zaujme natoľko, že by sa mohla Goldberg už čoskoro znovu obliecť do habitu!

Ako sa vám páči, že Whoopi Goldberg potvrdila film Sestra v akcii 3? Myslíte si, že v ňom uvidíme Lizzo či Nicki Minaj? Ktorú speváčku by ste tam radi videli vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -