Kráľa popu si v životopisnom filme Michael zahrá jeho synovec

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jaafar Jackson bude hrať vo filme Michael

Počas minulého týždňa sme informovali o tom, že životopisná snímka o kráľovi popu si našla svojho režiséra. Postará sa o neho Antoine Fuqua, pre ktorého pôjde hneď o nasledujúci projekt po tom, čo dokončí Equalizer 3. Teraz sa dozvedáme aj to, kto si hviezdu zahrá. Jaafar Jackson, synovec hviezdy, bude hrať hlavnú rolu vo filme Michael.

Zdieľal to na svojom Instagrame, kde ide o úplne prvý príspevok. Momentálne 26-ročný mladík je sám spevákom. Na YouTube sa dajú nájsť jeho covery skladieb od Sama Cooka či Marvina Gayeho, má však aj vlastnú tvorbu. Tancuje a hudbe sa venuje už od dvanástich rokov. Je synom Jermaina Jacksona, brata Michaela, ktorý bol tiež jedným z členov Jackson 5.

Vrcholy kariéry aj osobné problémy

Snímka, ktorú pripravuje štúdio Lionsgate, sa pozrie na najslávnejšie momenty hudobníkovej kariéry, nebude si však držať dištanc ani od osobného života. Tak nám ukáže aj jeho kontroverzie či aféry, počíňajúc krutým zaobchádzaním od jeho otca, cez obvinenia z pedofílie až po jeho smrť vo veku 50 rokov po predávkovaní sedatívami.

Pozostalí po hudobníkovi a správcovia jeho majetku dávajú filmárom voľnú ruku. Dali prístup k oficiálnym informáciám aj celému dostupnému katalógu jeho nahrávok. Vyjadrili sa, že veria tvorcom, ktorí tento film prinášajú. Scenár k nemu totiž píše John Logan, ktorý sa postaral napríklad o Gladiátora.

Rodina hudobníka tvorcom verí

Okrem toho však priniesol aj film Letec, kde v podaní Leonarda DiCapria vystihol Howarda Hughesa a to perfektne aj s jeho neduhmi, z ktorých pramenili psychické problémy. Producentom je Graham King, ktorému sa podarilo preniesť život Freddieho Mercuryho a kapely Queen do kinohitu Bohemian Rhapsody. V tomto prípade skvele vystihol komplexity jeho života a citlivo zobrazil boj s chorobou AIDS.

Jaafar sa už nemôže dočkať na to, ako stvárni legendu, ktorá z afroamerickej kultúry ako prvá prerazila na MTV. Tiež mu patrí aj prvenstvo v počte predaných nosičov za jeho nestarnúci album Thriller. Synovec by zase svojimi úžasnými tanečnými pohybmi vedel výborne pretvoriť tanečné kreácie, ktoré poznáme z jeho videoklipov a pódií.

Čo hovoríte na to, že Jaafar Jackson bude hrať hlavnú úlohu vo filme Michael? Je aj podľa vás synovec tou najvhodnejšou voľbou alebo ste videli v úlohe niekoho iného? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: dealine.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -