Nový trailer na Shazam! Hnev bohov ukazuje Billyho a súrodencov bojovať o svoje sily a poriadne nahnevaných bohov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Nový trailer na Shazam! Hnev bohov

DC prinieslo nový trailer na film Shazam! Hnev bohov. Ukazuje, že ich komiksový svet je pripravený skutočne vstúpiť do novej éry. Tentoraz nebude boj iba na pleciach Billyho Batsona a jeho hrdinu Shazama (Zachary Levi), ale pridá sa k nemu aj zvyšok jeho nevlastných súrodencov (ktorí dostali pomenovanie Shazamily). Súperom však bude trio, ktoré si hovorí dcéry Atlasa.

Nie je to náhodou, sú skutočnými potomkami daného boha. Práve od neho pochádzajú supersily, ktoré sú hrdinom zverené. A ako môžeme vidieť aj v novej ukážke, sú poriadne nahnevané, že boli zverené ľuďom a chcú ich naspäť. To nám prezrádza hlavne Helen Mirren ako Hespera (tá poriadne zlovestná dáma), ktorá nemá problém poraziť Shazama jediným úderom.

Tri dcéry Atlasa chcú svoje sily naspäť

Jej sestrami budú Lucy Liu ako Calypso a Rachel Zegler ako Antaeus. Na druhej strane im budú odolávať (v ich detskej a hrdinskej verzii) Jack Dylan Grazer a Adam Brody ako Frederick “Freddy” Freeman, Ross Butler a Ian Chen ako Eugene Choi, Meagan Good a Faithe Herman ako Darla Dudley, Jovan Armand a D.J. Cotrona ako Pedro Peña a Grace Fulton ako Mary Bromfield.

Bohyne si však dokážu zobrať to, čo im patrí a súrodenci budú o svoju silu prichádzať. Našťastie Billymu zostane a pravými supermanovskými pohybmi je pripravený zachraňovať situáciu. Práve jeho bude čakať finálny boj, ktorý sa ukazuje ako poriadne intenzívny.

shazamily
Zdroj: polygon.com

Shazamily v plnej sile… o ktorú prídu

Medzitým však bude sám spochybňovať, či si tieto sily zaslúži. To hovorí aj čarodejníkovi s rovnakým menom, ktorého úlohu si zopakuje Djimon Hounsou. Poslednému žijúcemu členovi Koncilu bude chcieť svoje nadobudnuté schopnosti opäť odovzdať.

Okrem veľkým bitiek, epických postáv (a draka!) samozrejme však nechýba ani hŕba vtipov. Zdá sa teda, že dostaneme pokračovanie, ktoré k svoju predchodcovi pridáva ešte nové roviny. Presvedčiť sa o výsledku budeme môcť od 17. marca, kedy má filmy premiéru po jeho odklade z decembra predošlého roku.

Páčil sa vám nový trailer na Shazam! Hnev bohov? Našli ste si v ňom momenty, na ktoré sa tešíte na veľké plátno? Môže Shazamily prekonať predošlý film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -