Justin Lin už má svoj projekt po odchode od Fast X. Bude ním hraný One Punch Man

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Hraný One Punch Man má režiséra

Justin Lin iba pred dvomi mesiacmi odišiel už od rozbehnutej produkcie filmu Rýchlo a zbesilo 10. Možno boli za tým nezhody s Vinom Dieselom, možno bol dôvod úplne iný. Mohlo by ním byť aj to, že chcel pracovať na úplne inom filme. A tým by mohol byť hraný One Punch Man, adaptácia známej mangy a anime.

Lin nie je geekom žiadne neznáme meno. Stojí za réžiou niekoľkých epizód seriálu Community (tých s paintballom) alebo filmu Star Trek Beyond. Avšak najznámejší je zrejme práve kvôli viacerým vstupom do ságy Rýchlo a zbesilo. Po častiach 3, 4, 5 prenechal žezlo iným tvorcom a opäť sa vrátil k filmom 8 a 9.

Rýchlo a zbesilo 10 Justin Lin
Zdroj: joblo.com

Rýchlo a zbesilo má náhradu, teraz iný projekt

Preto by bolo predpokladané, že by priniesol aj desiatu (a jedenástu) časť, teda veľké očakávané finále. Hovorí sa, že za to môžu kreatívne nezhody, avšak úplnú pravdu sa zrejme nedozvieme. Aktuálnym režisérom toho filmu je Louis Leterrier.

Lin vystriedal predtým oznámeného režiséra, ktorým mal byť Avi Arad. Ten sa však sústreďuje na iné projekty od Sony, hlavne ich univerzum točiace sa okolo Marvel postáv. Scenár majú vytvoriť Scott Rosenberg a Jeff Pinkner, čo je zaujímavá informácia, nakoľko kariéra oboch pomerne dosť kolíše.

hrany one punch man film
Zdroj: wallpapersden.com

 

Scenáristi sú známi tiež, ich práca je otázna

Rosenberg stál za populárnymi filmami ako 60 sekúnd alebo Všetky moje lásky. Tiež priniesol jedno z pokračovaní Jumanji s názvom Ďalší level. Za jeho prácu na Venomovi však až také chvály nezožal. Pinkner zase prinášal epizódy obľúbených seriálov Alias alebo Nezvestní, kritické reakcie však dostal za adaptáciu Temnej veže od Stephena Kinga. Avšak verím, že tento projekt bude na lepšej strane ich kariér, hlavne s Linom ako režisérom a producentom.

Hraný One Punch Man je diskutovaný už od roku 2020 a fanúšikovia začali predpokladať, či vôbec vznikne. Teraz ale dostáva druhý dych a zostáva len napäto čakať, kto si bude môcť obliecť Saitamov ikonický plášť. A vyholiť hlavu. Hlavný hrdina totiž zo svojho intenzívneho tréningu (100 kľukov, 100 brušákov, 100 drepov a 10 kilometrov behu denne) prišiel o vlasy.

One Punch Man
Zdroj: wallpapersden.com

 

Úspešná manga a ešte úspešnejšie anime

Pôvodná manga začala ešte v roku 2009 a prinieslo ju vydavateľstvo ONE. Od svojho vzniku má mimoriadny úspech a po celom svete sa predalo viac ako 30 miliónov kópií. Ten ešte stúpol po tom, čo bola spracovaná ako anime. Dokonca v dvoch sériách, nakoľko v 2019 bol obnovený pre ďalšie časti.

Hlavným hrdinom je Saitama, mimoriadne silný jedinec, ktorý dokáže vyradiť svojho súpera jediným úderom. Vždy, keď bojuje s niekým novým, sa rýchlo stane frustrovaným, pretože nemá žiadne výzvy vo svojom živote. Hľadá tak nepriateľa, ktorý by sa mu dokázal rovnať.

Ako sa vám páči, že sa hraný One Punch Man opäť stáva realitou? Čo hovoríte na správu, že práve Justin Lin ho bude režírovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -