Trailer filmu Shazam! Fury of the Gods má všetko, na čo len pomyslíte. Rodinu, skvelé záporáčky a aj draka

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

V roku 2019 sme dostali DC film, avšak so štipkou humoru, čo pre „temné univerzum“ nie je úplne typické. Rovnako ako hlavný predstaviteľ, ktorý je prakticky len malý chlapec so schopnosťou premieňať sa na dospelého nepremožiteľného muža. Film mal úspech a vďaka tomu tento rok dostaneme Shazam 2, a keďže snímka je tu už o pár mesiacov, dostávame aj prvý oficiálny trailer.

Shazam! Fury of the Gods, ako sa film oficiálne volá, nás opäť berie k chlapcovi menom Billy Batson (Asher Angel), ktorý sa po vyrieknutí zázračného slova premení na Shazama (Zachary Levi), nezničiteľného muža. Po konci prvej časti už však nie je sám. Svoju silu pridelil aj nevlastným adoptívnym súrodencom, s ktorými teraz musia robiť superhrdinskú prácu spoločne.

Oficiálny trailer filmu Shazam 2

Z traileru je jasné, že sa opäť môžeme tešiť na veľkú dávku zábavy. Billy sa ako vedúci Shazam snaží držať rodinu pokope, no vyžaduje si to naozaj veľa práce, keďže každý koná sám za seba. O to ťažšie to bude mať, keď mu čarodejník, ktorý mu dal schopnosti, povie, že sa musí pripraviť na boj proti dvom Atlasovým dcéram – Hespere (Helen Mirren) a Kalypso (Lucy Liu).

Sám ich poraziť nedokáže, a tak ako sám vtipne podotkol (a povedal to do tváre jednej z herečiek, ktorá hrá v sérii Rýchlo a zbesilo), nepotrebuje mať skúsenosti, keď má rodinu ako v spomenutej sérii. Shazamovia sa tak budú musieť naučiť spolupracovať a zistiť, ako poraziť staroveké sily. Oh, a áno, ak by to všetko nestačilo, do už tak veľkého problému príde obrovský drak. Ide teda naozaj o príbeh hodný Shazama.

Shazam 2 fotka z natáčania
Zdroj: denofgeek.com

Vo filme si zahrá aj herečka Rachel Zegler (West Side Story), ktorá bola na chvíľu aj v traileri. Jej úloha je zatiaľ neznáma, no pre príbeh bude pravdepodobne dôležitá. Zrejme aj ona bude nejaká držiteľka mágie. A aj keď oficiálna synopsa filmu nie je úplne známa, už tento trailer nám dal celkom jasnú predstavu o tom, na čo sa môžeme koncom roka tešiť. Shazam! Fury of the Gods totiž príde do kín 20. decembra 2022.

Čo vravíte na prvý trailer druhého Shazama? Tešíte sa na tento film?

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -