Unesený maharadža a dobrodružstvo v Paríži, to ukazuje trailer na Murder Mystery 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Murder Mystery 2

Adam Sandler a Jennifer Aniston sú späť ako manželia Spitzovci na Netflixe! Streamovacia služba priniesla prvý trailer na Murder Mystery 2, pokračovanie ich úspešnej kriminálnej komédie. Tentoraz ich nové dobrodružstvo (a prípad) bude zahŕňať únos ich priateľa, avšak konečne sa odohrá dlho očakávaná cesta do Paríža. Určite však nebude taká, ako si predstavovali…

Pre Nicka a Audrey (a pre nás tiež) prešli už 4 roky od ich predošlého prípadu. Po vyšetrení vraždy sa snažia otvoriť si svoju súkromnú detektívnu kanceláriu, stále sa však nevedia odlepiť od zeme. Ich všedný život ale naruší pozvánka na svadbu ich priateľa Maharadžu (Adeel Akhtar). Lenže aj na súkromný ostrov tento pár sprevádzajú problémy…

Ich reputácia ich predchádza – na stole ďalší prípad

Ženích je počas svojho obradu unesený a vinníci požadujú výkupné. Počas osláv je však podozrivým každý jeden zo zámožných hostí, členov rodiny a dokonca aj samotná nevesta. Dvojica sa teda dá do vyšetrovania aj napriek tomu, že dorazia skutoční detektívovia vedení Markom Strongom (ktorí Spitzovcov poznajú, ich reputácia ich predchádza).

Prípad, kde je v stávke naozaj veľa, ich však môže približovať k ich snom – dlhoočakávaný výlet do Francúzska sa môže naplniť a o krok bližšie môžu byť aj k vlastnej detektívnej agentúre. Samozrejme ich však sprevádza aj celá rada nepríjemných náhod (a nehôd).

murder mystery 2
Zdroj: thathashtagshow.com

S hviezdnym obsadením o krok bližšie k snom

Scenár k snímke napísal James Vanderbilt, ktorý sa opäť veľmi jemne inšpiroval dielami Agathy Christie. Na režisérskej stoličke sa vystriedali tvorcovia. Jednotku pripravoval Kyle Newachek (What We Do in the Shadows), na dvojke už pracoval Jeremy Garelick (Dokonalý svedok s.r.o.).

Okrem trojice, ktorá si svoje role zopakuje, sa vracia aj John Kani ako plukovník Ulenga. Zvyšok obsadenia tiež tvoria nemalé mená – zahrajú si Jodie Turner-Smith (Queen &y Slim), Enrique Arce (Money Heist), Mélanie Laurent (Nehanební Bastardi), Annie Mumolo (Matky rebelky), Tony Goldwyn (Škandál), Kuhoo Verma (Plan B), aj Zurin Villanueva (The Marvelous Mrs. Maisel). Film si budeme môcť pozrieť na Netflixe 31. marca.

Pobavil vás trailer na Murder Mystery 2? Tešíte sa na bláznivý prípad plný náhod ako v predošlej časti? Dokážu to Spitzcovci aj tentoraz a splnia si aj sny? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -