Paródia na kultové sci-fi a poriadna dávka ružovej, prvý trailer na Barbie vyzerá fantasticky

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na Barbie

Odkedy sme sa dozvedeli, že si Margot Robbie zahrá známu bábiku od Mattela, nemohli sme sa dočkať kedy z filmu uvidíme viac. A netvárme sa, že nie. Ako splnený sen prichádza prvý trailer na Barbie, ktorý paroduje kultové sci-fi a ponúka iba v pár sekundách toľko ružovej, koľko len dokážeme zvládnuť.

Doteraz sme mohli počuť o neustále sa rozrastajúcom obsadení, ktoré je už veľkolepé. Ako známy priateľ Ken sa objaví Ryan Gosling z reálne poriadne na blond odfarbenými vlasmi. Will Ferrell si tu zahrá ako generálny riaditeľ spoločnosti Mattel, od ktorej „hračka“ pochádza.

Bábika od Mattela namiesto monumentu

Ďalej sa tu objavia Kate McKinnon, America Ferrera, Simu Liu, Issa Rae, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Sharon Rooney, Scott Evans, Ritu Arya, Jamie Demetriou, Michael Cera, Hari Nef, Emma Mackey, Ncuti Gatwa a Connor Swindells. Vidieť sme mohli už zopár záberov z nakrúcania, kde sa pár preháňal popri pláži na korčuliach a už tie nám dokazujú, že toto rozhodne chceme vidieť.

Zverejnená ukážka (ktorá sa pôvodne premietala pred druhým Avatarom a teraz sa dostala na vody internetu) to ešte umocňuje. Začíname rozprávaní o dávnej minulosti, ku ktorému začne hrať skladba „Also sprach Zarathustra“ od Richarda Straussa. Je nám jasné, že toto nebude jediným odkazom na Vesmírnu odyseu od Stanleyho Kubrika.

trailer barbie
Zdroj: nerdist.com

Klasický look a výbuch ružovej

Namiesto monumentu (aj keď…) sa tu však objavuje samotná Barbara Millicent Roberts. A to v jej ikonickom pôvodnom outfite z 50. rokov, na ktorom má na sebe čierno-biele pásikavé plavky, hravý copík a retro okuliare. Darmo, kvôli nej sa oplatí zavrhnúť všetky ostatné bábiky.

Posledných pár sekúnd ukážky patrí poriadnemu výbuchu ružovej farby. Prirovnanie nie je náhodné, pretože film sa bude „biť“ o svoje miesto v kinách s drámou Oppenheimer. Kým Nolan nasimuloval pád atómovej bomby, tak nám režisérka Greta Gerwig ponúka prekypujúci, hravý, vzrušujúci a predovšetkým odpaľujúci náhľad, aký si táto postava v hranej podobe zaslúži. A je len na vás, komu dáte 20. júna 2023 prednosť.

Páčil sa vám trailer na Barbie? Pobavila vás paródia na známe sci-fi alebo ste boli nadšení z rýchleho zostrihu v posledných sekundách? Bude vašim favoritom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: slashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -