Jenna Ortega je nová kráľovná hororov. Sleduj prvý trailer na Vreskot 6, ktorý sa presúva do New Yorku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na Vreskot 6

Ak patríte medzi poriadnych hororových fanúšikov, teraz je tu pre vás jeden predčasný sviatočný darček. Prichádza prvý teaser trailer na film Vreskot 6. Dvojica Samantha a jej nevlastná sestra Tara Carpenterové naposledy unikli hrozivému Ghostfaceovi v rozhodnom meste Woodsboro. Prišli hľadať nový život do New Yorku, ale zdá sa, že ani tu neuniknú.

Respektíve, podobne ako v predošlom filme nás zrejme čakajú dvaja, možno aj viacerí vrahovia. To naznačuje scénka z metra, kde sa medzi nespočetným množstvom masiek (s peknými referenciami) skrýva niekoľko osôb s dobre známym výzorom. A ako hovorí ukážka – v meste, kde sú milióny ľudí, vás nikto nebude počuť vrieskať.

Preživší majú svoje osudy nejasné

To rýchlo zistí aj Mindy. Ako jedna z preživších sa tiež vracia, ukazované nám však je, že jej osud môže byť rýchlo spečatený, keď sa stretne so zabijakom v maske. Ďalším navráteným, ktorý prežil vyčíňanie predošlého filmu, je Chad. V uvedených úlohách sa tak objavia Jasmin Savoy Brown a Mason Gooding a ako Sam a Tara sa vrátia Melissa Barrera a Jenna Ortega.

Príjemným potešením pre fanúšikov je návrat Hayden Panettiere v role Kirby Reed. Tá sa naposledy objavila v snímke Vreskot 4. Naspäť bude aj Courtney Cox ako Gale Weathers, ktorá sa objavuje už od začiatku značky. Tá započala v roku 1996 a prvé štyri filmy mal na starosti Wes Craven.

vreskot 6
Zdroj: slashfilm.com

Návrat herečiek aj nové posily

Naopak, sklamaním pre divákov môže byť, že sa nevracia Neve Cambell ako Sidney Prescott. Pre ňu teda pôjde o prvý film zo série, ktorý vynechá. Ako sa sama vyjadrila, už nemá pocit, že do nej prináša takú hodnotu, ako pred 25 rokmi. Jej herecká kolegyňa Ortega sa však vyjadrila, že na ňu uvidíme dostatok „odkazov“.

Herecké obsadenie však tentoraz doplnia ešte Samara Weaving, Dermot Mulroney, Tony Revolori, Josh Segarra či Henry Czerny. Réžiu si opäť zobrali na starosť Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett a scenár, rovnako ako pri pätke, napísali James Vanderbilt a Guy Busick. Očakávané pokračovanie si budeme môcť vychutnať v kinách od 10. marca 2023.

Páčil sa vám prvý trailer na Vreskot 6? Čo hovoríte na Ghostfacov presun do New Yorku a nejasný osud predošlých postáv? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -