Zbúra vašu predstavivosť. Ryan Reynolds a John Krasinski vymysleli mimoriadne zábavný film

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Reynolds a Krasinski robia na lákavom filme

Čo keby sa mohli detské sny naozaj plniť? To je otázka, ktorú si pokladá hneď v úvode trailer na film IF. Jeho názov však neodkazuje iba na toto, zároveň je skratkou vyjadrujúcou Imaginary Friend, teda imaginárny priateľ. Práve nad nimi sa bude zamýšlať snímka, ktorú režíroval a napísal John Krasinki a v ktorej bude musieť svet predstavivosti zachraňovať Ryan Reynolds.

Reynoldsova postava totiž stále vidí imaginárnych priateľov, na ktoré deti už predstanú myslieť. Hlavne veľkú fialovú príšerku, ktorej hlas prepožičal Steve Carell. Čoraz viac sa z nich dostáva do reálneho sveta, čím nielen šokujú ľudí, ale dávajú jasne najavo, že sa v ich ríši niečo deje. Hlavný hrdina sa tak vydáva na záchranu, pričom stretáva rozličných, aj najbizarnejších z nich.

Imaginárni kamaráti s hviezdnymi hlasmi

Originálne znenie poskytne v hlasoch príšerok celú radu známych osobností. Budú medzi nimi Cailey Fleming, Fiona Shaw, Phoebe Waller-Bridge, Louis Gossett Jr., Emily Blunt, Matt Damon, Maya Rudolph, Jon Stewart, Bobby Moynihan, Sam Rockwell, Sebastian Maniscalco, Christopher Meloni, Richard Jenkins alebo Awkwafina.

Krasinski oznámil svoj projekt ešte v roku 2019, pričom ide pre neho o zaujímavú odbočku od jeho najznámejšieho žánru. Predtým sme ho mohli poznať ako autora hororových filmov Tiché miesto. Na tento fakt nezabudol poukázať už aj predstaviteľ hlavnej role.

if plagát
Zdroj: Paramount Pictures

Príjemný rodinný film od nečakaných tvorcov

Snímka podľa ukážky ponúka poriadnu dávku zábavy a posúva hranice predstavivosti. Hlavný herecký predstaviteľ ponúka svoj špecifický humor, tento raz však dokazuje, že mu sedí aj film pre celú rodinu. Pozrieť si ho budeme môcť od 23. mája 2024.

Ako sa vám páčil trailer na film IF? Vyvolal vo vás príjemné pocity a podnietil vašu predstavivosť? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: digitaspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -