Nový krátky trailer na Nie je čas zomrieť pripomína, že James Bond bude v októbri späť v kinách

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Krátky trailer na No Time to Die

Takmer dva roky čakania rozličných zdržaní. Ale vyzerá to tak, že ani pandémia nezastaví Jamesa Bonda. Pripomína sa, že v októbri konečne príde do kín. V podobe Daniela Craiga sa objaví posledný raz a my sa nemôžeme dočkať ako sa na to pozrieme. Tak je dobrou správou, že dostávame krátky trailer na No Time to Die.

Rýchla, iba 30-sekundová ukážka do seba napakovala najklasickejšiu bondovskú akciu a všetko, čo na značke milujeme. Od prestrieliek a náháňačiek autami (a prestreliek pri naháňaní autami) po skákanie z lietadla (ale tentoraz dronom!) či zo stien. Jednoducho, ako trailer hovorí: Bond je späť!

Vynikajúce herecké obsadenie

V ukážke samozrejme nechýba ani zvýraznenie hviezdneho obsadenia. Okrem Craiga vidíme aj iné, vracajúce sa postavy. Menovite hercami Ben WhishawNaomie Harris, a Léa Seydoux. Novou a rozhodne charizmatickou tvárou je Ana de Armas a pridá sa aj o nič menej šarmantná Lashana Lynch. Ako zápornú postavu tu uvidíme Ramiho Maleka.

Film rozhodne neberie nič za krátky koniec a dostávame poriadnu dávku toho, čo sa bude na plátne diať. Predsa len, na to sme pri značke zvyknutí a preto to ani v 25. filme nemôže byť inak. Mali by sme dostať aj „emočne uspokojujúce rozuzlenie“ s Craigovým stvárnením agenta 007, to nám sľubujú tvorcovia.

no time to ide obsadenie
Zdroj: radiotimes.co.uk

Prvý Bond pod hlavičkou Universalu

Nimi sú Cary Joji Fukunaga ako režisér a autormi scenára je až trojica Neal Purvis, Robert Wade, a Phoebe Waller-Bridge. Spolu s Craigom produkujú Chris BrighamAndrew Noakes, a David Pope. Sú to mená zo štúdia Universal Pictures a pôjde teda o prvú bondovku pod ich hlavičkou odkedy práva na postavu kúpili v roku 2015.

Nie je správnej bondovky bez kvalitnej úvodnej piesne. O túto sa postarala mladá hviezda Billie Eilish. Jej kvality dokazuje aj to, že už stihla vyhrať ocenenie Grammy za najlepšiu pieseň vytvorenú k vizuálnemu médiu.

Billie Eilish No Time To Die
Zdroj: news.yahoo.com

U nás si ho pozrieme skôr ako v USA

Po mnohých zdržaniach bude mať film konečne premiéru počas októbra. V Spojených štátoch bude vydaný 8. októbra (ako aj trailer sľubuje). Veľká Británia ho však uvedenie v kinách už o týždeň skôr, 30. septembra. Toto šťastie budeme mať aj u nás na Slovensku, 25. bondovka bude mať premiéru v tento dátum.

Pripomenul vám krátky trailer na No Time to Die, že Bond konečne príde do kín? Alebo ste nezabudli a máte dátum starostlivo poznačený v kalendári? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -