Pred armádou mŕtvych tu bola armáda zlodejov. Pozrite si prvý trailer na prequel Army of Thieves

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Army of Thieves

Dorazil prvý krátky trailer na film Army of Thieves. Ten opäť prináša Zack Snyder a je celkom netradičným prequelom, ktorý natočil k svojej rozrastajúcej sa značke. Tá môže vznikať vďaka jeho dohode s Netflixom, kde je okrem jeho iných projektov silne zakorenené Army of the Dead. Prinesie jeho pokračovanie – spin-off animovanú sériu a aj túto snímku.

Tá sá sústreďuje na jedného dôležitého člena armády mŕtvych ešte pred tým, ako sa k nim dostal. Je ním Ludwig Dieter, ktorého si zahral Matthias Schweighöfer. Ten figuruje aj ako režisér, pričom Snyder plní úlohu producenta. Nakoľko po odvysielaní Army of the Dead záujem o tento prequel prudko stúpol, Netflix dlho nečakal a oznámil, že ho budú realizovať.

Informácie z Comic-Conu

A teraz, v rámci panelu na Comic-Cone 2021 (samozrejme virtuálneho), mal streamovací gigant príspevok aj ohľadom tejto značky. Zúčasnil sa ho nielen Schweighöfer a Snyder, ale aj jeho manželka Deborah Snyder a koproducent Wesley Coller. Nechýbala ani herecká kolegyňa Nathalie Emmanuel (ktorú poznáme hlavne vďaka úlohe Missandrei z Hry o tróny).

Vidíme, ako jej postava rekrutuje Dietera na lúpež ešte pred jeho cestou do Spojených štátov. Skvelé je, že herečka tu bude môcť ako súčasť skupiny zlodejov ukázať viac zo svojich akčných schopností a podľa konca to vyzerá tak, že bude mať aj nejaký románik s hlavným hrdinom. Zvyšok obsadenia nemal príliš času, aby sa v ukážke blysol, ale o to viac sa na ostatných členov tešíme v samotnom filme.

Army of Thieves
Zdroj: Netflix

Poctivý heist movie

Tento film bude rozhodne iný ako Army of the Dead. O zombie sa tu iba hovorí a použijú sa ako zámienka k tomu, aby lúpež prebiehala hladšie (keď je celý svet sústredený na nich). Takže uvidíme skôr poctivý heist movie, v ktorom by okrem hromady akcie nemala chýbať ani zábava. A ak bude aj soundtrack tak kvalitný, ako je len v krátkom traileri, potom naše nadšenie ešte viac stúpa.

Bližšie o deji zatiaľ nevieme. Rovnako nám nebola podaná ani informácia, kedy snímka dorazí na Netflix. Ale tvorcovia nám už predtým sľubovali, že to bude ešte jeseň roku 2021, tak nás snáď nechcú sklamať a svoje slovo budú držať.

Ako sa vám páčil zatiaľ prvý krátky trailer na Army of Thieves? Máte z neho dobrý pocit, alebo ste voči nemu skeptickí? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -