Dočkali sme sa prvého pohľadu na film Army of Thieves. Ďalší príbeh Zacka Snydera hitne Netflix už túto jeseň

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zombie vesmír okolo filmu Army of the Dead od Zacka Snydera sa rozrastie o ďalší zaujímavý projekt. Okrem animovanej série Army of the Dead: Lost Vegas je na zozname nový komediálny heist film, ktorý sa chronologicky zaradí pred udalosti Army of the Dead. Nadchádzajúci prequel Army of Thieves dorazí na Netflix počas jesene a prvý pohľad na film naznačuje príchod akčného hitu so sympatickým Dieterom.

Kto je Dieter? Ak si si už stihol pozrieť Snyderovu zombie nálož, určite ti neunikla postava blonďavého hackera s nemeckým prízvukom. Ten ťahal úroveň celej skupiny žoldnierov poslaných na smrť a jednoznačne sa zaradil medzi najlepšie postavy príbehu. Hereckú rolu si zahral Matthias Schweighöfer, ktorý si úlohu zopakuje a tentokrát sa ocitne aj v režisérskom kresle.

Prvý pohľad na film Army of Thieves máme za sebou. Čo od neho očakávať?

V pripravovanom filme nazrieme do malého mesta, v ktorom sa Dieter živí ako bankový lupič. Všetko prebieha bez problémov, až pokým Dietera nenaverbuje záhadná žena medzi skupinu najhľadanejších zločincov hľadaných Interpolom. Jej plán spočíva vo vystopovaní tajných trezorov rozmiestnených po celej Európe.

Oznámené herecké obsadenie zahŕňa hercov ako Nathalie Emmanuel (Game of Thrones), Ruby O. Fee, Stuart Martin, Guz Khan, Jonathan Cohen a Noémie Nakal. S príbehom prišli Zack Snyder a Shay Hatten (John Wick 4).

„Spočiatku sme sa len pokúšali urobiť Army of the Dead. A urobiť to najlepšie, ako sme mohli. Ale ako sme to natočili a začali vytvárať tento nový svet, prvá vec, ktorú sme začali vyvíjať, bola naša šesťdielna anime séria Army of the Dead: Lost Vegas. Tá bude taktiež na Netflixe a prezradí to, odkadiaľ pochádza patogén a odkiaľ prišli zombies,“ povedala producentka filmu Deborah Snyder.

Army of Thieves
Zdroj: Netflix

Otázkou už len ostáva, či sa vo filme ukážu aj zombies. Matthias Schweighöfer sa vyjadril, že ich tam uvidíme hneď niekoľko a film sa okrem žánru akčný zaradí aj medzi horory. Takže môžeme očakávať hororovú akčnú lúpež s prvkami komédie a hŕstkou zombies? Kto vie, čo si pre divákov Netflix pripravil, ale o všetkom ťa budeme informovať. Presný dátum premiéry zatiaľ nepoznáme.

Čo hovoríš na prvý pohľad na film Army of Thieves od Netflixu? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: blackfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -