Trailer na Winnie the Pooh: Blood and Honey ukazuje mučenie aj vraždy Medvedíka Pú a Prasiatka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na Winnie the Pooh: Blood and Honey

Počas mája sme sa dozvedeli, že Medvedík Pú a Prasiatko sa vydajú neštandardnou cestou. Stanú sa z nich krvilačné beštie a vrahovia. A teraz štúdio Jagged Edge Productions prináša prvý trailer na Winnie the Pooh: Blood and Honey. Ten ukazuje presne to, čo by ste od takéhoto kúsku čakali – láka na poriadny béčkový slasher.

Obľúbené rozprávkové postavičky budú teda poriadne ďaleko od svojej predlohy z Disney. Túto dvojicu zanechal ich majiteľ Christopher Robin (ktorého stvárnil amatérsky herec Nikolai Leon) po odchode na vysokú školu. To malo na svedomí, že zdivočeli a túžia po ľudskej krvi.

Väznený a mučený Christopher Robin

Robin prináša po rokoch svoju priateľku do 100-akrového lesíka. Rozhodne bude ale aj ten inou verziou, ako vidíme na krvavej tabuli pred ním. Chytí sa do pasce a vidíme, že macko ani prasiatko nezabudlo na jeho činy – v chate bude väznený a mučený.

Mimo toho, aby sa venovali iba jemu, prichádzajú k inej chate, kde si práve prichádza užiť svoje prázdniny partia tínedžerov (samozrejme, ako inak by to mohlo v slasheri byť). Začnú padať jeden po druhom za obete. Vidíme napadnutie v jacuzzi, naháňanie sekerou v bazéne či zlomenie väzov. Chýbať nesmú ani krvou napísané odkazy.

Winnie the Pooh: Blood and Honey
Zdroj: pk.ing.com

Partia tínedžerov ako obete medvedíka a prasiatka

Vlastníctvo na tieto postavy sa stalo začiatkom roka verejným, čo využil režisér Rhys Waterfield, aby ich priniesol do hororu. Mení im samozrejme oblečenie a namiesto ikonického červeného trička vidíme na mackovi drevorubačský overal (aspoň sa mu skvele hodí k sekere). Nakrúcanie zabralo iba 10 dní a jeho veľká časť bola blízko lesa Ashdown v Anglicku (čo poslúžilo aj ako skvelé miesto pre 100-akrový lesík).

Rozpočet tak nebol vysoký, presne to však pridá filmu na čare. Aj napriek tomu vo filme hrá zopár tvárí známych z britských seriálov či menších produkcií. Napríklad Amber Doing-Thorne či Danielle Scott (ktorá je v titulkoch len ako „žena zasiahnutá kladivom“…). Trailer na Winnie the Pooh: Blood and Honey hovorí iba, že film príde čoskoro, ešte neukazuje presný dátum vydania. Dočkáme sa ho však ešte tento rok.

Ako hodnotíte film Winnie the Pooh: Blood and Honey po prvej ukážke? Je to aj pre vás to, čo ste očakávali? Pozriete sa aj na toto silné béčko? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: escapistmagazine.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -