Milla Jovovich a Dave Bautista sa pobijú vo filme na motívy príbehu od Georga R.R. Martina

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Milla Jovovich a Dave Bautista sa pobijú

Bojovala so zombie, bojovala s príšerami, teraz ju čaká súboj s démonom. Režisér snímky In the Lost Lands potvrdil, že Milla Jovovich a Dave Bautista si v ňom zmerajú sily. Film je založený na krátke poviedke od Georga R.R. Martina s rovnakým menom.

Fantasy dobrodružstvo sa sústreďuje na postavu menom Gray Alys (Jovovich). Je čarodejkou, ktorú poverí samotná kráľovná, aby sa vydala na dobrodružstvo do pustiny Stratených zemí. Musím tam nájsť mystický artefakt, pričom narazí na nemálo prekážok a čeliť bude ľudom aj démonom. Jeden z nich je aj tulák menom Bryce (Bautista).

in the lost lands
Zdroj: imdb.com

Anderson ho už má v hľadáčiku zopár rokov

Film má vo svojom hľadáčiku a v príprave Paul W.S. Anderson. Ako možno viete, je manželom herečky v titulnej úlohe a tak ju obsadzuje do svojich filmov. Jasným príkladom je filmová séria Resident Evil aj nedávny Monster Hunter z roku 2020. S Martinom sa na adaptácii príbehu dohodli už v roku 2018.

Známy fantasy autor, na ktorého ďalšiu knihu zo ságy Pieseň ľadu a ohňa čoraz netrpezlivejšie čakáme, samozrejme slúži ako príbehový poradca pre film. Do podoby scenára ho však prerába Constantin Werner, ktorého môžeme poznať ako autora filmu The Pagan Queen. Zaujímavé je, že nemecký tvorca priniesol na plátna klasickú českú stredovekú legendu.

the pagan queen
Zdroj: imdb.com

Temné, zvrátené a plné nádherných postáv

Počas nedávneho rozhovoru pre portál Variety, v ktorom rozoberali 25. výročie snímky Horizont udalostí, Anderson znovu hovoril aj o tomto kúsku. Vyjadril sa:

„Začneme nakrúcať 14. novembra, takže teraz venujem čas príprave filmu. Sú tam Milla a Dave Bautista, ktorí budú úžasní. Vidieť ich bojovať bude úžasné. Samozrejme, nemôžete mať Millu a Davea vo filme bez toho, aby to nespravili. Je to adaptácia príbehu George R.R. Martina, tak viete, že to bude temné a zvrátené, ale s nádhernými postavami. Pretože to je to, čo George robí.“

Nakrúcanie začne už na jeseň

Potvrdil nám teda, že Milla Jovovich a Dave Bautista si vo filme zabojujú. V príbehu sú neskôr spojencami, tak uvidíme, či to bude iba chvíľková nezhoda, alebo sa bude konflikt tiahnuť celou snímkou. Zároveň nám režisér potvrdil, že sa už na jeseň začne točiť, čo je skvelou správou.

Produkcia totiž bola odložená, z viacerých pochopiteľných dôvodov. Následne sa museli prispôsobovať nabitému rozvrhu bývalého WWE zápasníka. Prácu mal totiž na tretích Strážcoch Galaxie a momentálne má na druhej časti Duny. Okrem toho on a Jason Momoa spolu chystajú komédiu o dvoch policajtoch.

Čo hovoríte na tento fantasy príbeh z pera Georga R.R. Martina? Tešíte sa na jeho filmovú podobu s touto hereckou dvojicou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -