Netflix predstaví vlastného Vlka z Wall Street. Tento má navyše nemorálne obchodujúcu Emily Blunt a Chrisa Evansa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Pain Hustlers

Netflix priniesol prostredníctvom svojej oficiálnej stránky trailer na film Pain Hustlers. Sľubuj, že takto sme Chrisa Evansa a Emily a Blunt ešte nevideli. Obaja totiž budú zaplatení do schémy s predávaním opioidov, na ktorej by mali raketovo zbohatnúť. Nečudo, že viacerí prirovnávajú film aj k Vlkovi z Wall Street.

Blunt bude hrať postavou menom Liza Drake, slobodnú matku, ktorá práve prišla o svoju prácu. V hľadaní nových príležitostí sa stretne s obchodným zástupcom farmaceutickej firmy Petom Brennerom (Evans). Dostane od neho prácu a rýchlo sa naučí, že provízie z predaja liekov na predpis môžu byť pekne vysoké.

Provízie za lieky vedia byť pekne štedré

Progres v jej spoločnosti je veľmi rýchly a čoskoro si najíma aj vlastných zamestnancov. Lenže kým si obaja nahrabávajú čoraz viac bankoviek, začne sa o problematiku zaujímať FBI. Liza, navyše pri starosti o svoju dcéru (Chloe Coleman), začne prehodnocovať, či jej eticky pochybný biznis stojí za všetky peniaze. Navyše, keď do schémy vstupuje ešte jej často z reťaze utrhnutý šéf (Andy Garcia).

Snímka tak poskytuje nielen zaujímavý náhľad na najtemnejšie zákutia obchodu s liekmi a schémy, v ktorých nechýba ani podplácanie, ale aj skvelé herecké obsadenie. Okrem spomenutých sa tu v dôležitej úlohe ukáže aj Catherine O’Hara. Ďalej si zahrajú Jay Duplass, Brian d’Arcy James, Amit Shah, Aubrey Dollar a Willie Raysor.

pain hustlers plagát
Zdroj: Netflix

Chris Evans a Emily Blunt ako sme ich ešte nevideli

Režisérom snímky je David Yates, ktorého môžeme poznať ako autora posledných štyroch Harry Potter filmov a prequelov Fantastické zvery. Za posledný film o mladom čarodejníkovi si dokonca odniesol aj ocenenie BAFTA. Tentoraz prináša netradične dynamický príbeh, ktorý je však založený na skutočnej udalosti.

Scenár bol vytvorený podľa článku z New York Times Magazine z roku 2018 o nekalých praktikách vo farmaceutike. Podľa neho vznikla aj kniha s názvom Pain Hustlers: Crime and Pubishment at an Opiod Startup. Budeme teda sledovať aj časť pravdivej histórie, v napínavom filmovom spracovaní, ktoré budeme môcť sledovať na streamovacej službe už 27. októbra.

Ako sa vám pozdáva trailer na Pain Hustlers? Vidíte schému predaja liekov s Evansom a Blunt ako Vlkovi z Wall Street podobný kúsok od Netflixu? Nenecháte si ho ujsť? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -