Komédia The Comeback Trail predsavuje svoj prvý trailer s kvalitným hereckým obsadením

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film The Comeback Trail trailer

Chystaný film The Comeback Trail predstavuje svoj prvý trailer. A skutočne v ňom ukazuje, že sa je na čo tešiť. Film nám prinesie nemalú dávku zábavy a zároveň ukazuje niekoľko klasických hollywoodskych hviezd, ktoré sa v ňom blysnú. A kedy inokedy by ste mali možnosť vidieť Tommy Lee Jonesa a Roberta De Nira v jednej komediálnej snímke?

Okrem týchto dvoch majstrov nám ukáže samozrejme aj viac kvalitných hercov. Svojou prítomnosťou herecké obsadenie rozžiari aj úžasný Morgan Freeman. K ďalšiemu obsadeniu sa pridá Zach Braff, Emile Hirsch, Eddie Griffin alebo Kate Katzman. Réžie sa ujme George Gallo, ktorý napísal scenár napríklad pre prvých Bad Boys, alebo sa postaral o pokračovanie filmu Môj sused zabijak.

O čom bude film The Comeback Trail?

Komédia sa odohráva v roku 1974 v Hollywoode. Príbeh sa točí okolo dvoch filmových producentov, ktorí dlžia peniaze mafii. Snažia sa zachrániť, a tak najmú starnúcu filmovú hviezdu. Ich primárny cieľom nie je však, aby zažiaril, ale aby sa zranil, ideálne zabil, a oni tak mohli pozbierať peniaze z poistky. Postava, ktorú si zahrá práve Tommy Lee Jones, má ale akosi tuhý korienok a nechce zomrieť. Tak sa len viac a viac zamotávajú do svojej situácie.

The-Comeback-Trail
Zdroj: etcanada.com

Už len samotný nápad skutočne znie ako veľmi zábavný kúsok. Ak však do toho dosadíme ešte kvalitné herecké obsadenie, tak film je už teraz niečo, na čo sa treba iste tešiť. Ako to vo výsledku dopadne sa budeme môcť presvedčiť v kinách od 13. novembra. Na tento dátum je totiž stanovená svetová premiéra.

Čo zatiaľ hovoríte na film The Comeback Trail a jeho trailer? Pobavili ste sa na ňom? Máte radi tieto herecké esá? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -