Uma Thurman a Samuel L. Jackson sa po dlhých rokoch stretnú vo filme The Kill Room

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Uma Thurman a Samuel L. Jackson opäť spolu vo filme

Uma Thurman a Samuel L. Jackson nie sú práve dvojica, ktorá by sa bok po boku objavovala vo filmoch. V roku 1994 zdieľali spolu plátno v legendárnom Pulp Fiction, avšak aj tak by sa nedalo povedať, že by mali spoločné scény. To by sa mohlo zmeniť v ich opätovnom stretnutí na striebornom plátne po takmer troch dekádach.

Zahrajú si spolu vo filme The Kill Room. Je popisovaný ako akčný komediálny triler, v ktorom má byť humor čierny a drsný. Postará sa o neho režisér Nicol Paone. Ten prerazil najprv ako scenárista, respektíve autor skečov pre šou Funny or Die.

pulp fiction oscary
Zdroj: justrared.com

Splnený sen pre režiséra

Jej tvorcovia, Will Ferrell a Adam McKay si však zrejme uvedomili jeho talent, čoskoro si v skečoch nielen zahral, ale aj niekoľko celých dielov režíroval. Postupne sa prepracoval až k svojmu debutu s celovečerným filmom, komédiou Friendsgiving v roku 2020. V októbri toho roku bola snímka s Malin Akerman a Kat Dennings veľkým hitom na iTunes a službe Fandango.

Paone sa vyjadril, aké je to úžasné s takými dvomi hviezdami pracovať. Každý moment, keď sú vraj na plátne, je pre neho absolútna pastva pre oči. Preto bol pre neho moment, keď obaja na projekt povedali „áno“, splneným snom. Navyše povedal, že majú neuveriteľný scenár.

friendsgiving
Film Friendsgiving; Zdroj: looper.com

Nájomný zabijak, jeho boss a priekupníčka umenia vojdú do galérie…

Ten vytvoril Jonathan Jacobson, predtým prevažne seriálový tvorca. Zameria sa na nájomného vraha, jeho bossa (Jackson) a priekupníčku s umením (Thurman). Táto trojica sa zapletie do schémy podvodov a prania špinavých peňazí, ktorá ale urobí zo zabijaka cez noc avantgardnú senzáciu. Obchodníčka na čiernom trhu tak musí hrať hru medzi svetom umenia a podsvetím.

Znie to ako rozhodne dostatočne strelený nápad, aby to mohlo fungovať. Ak sú navyše do titulných úloh zapojení Uma Thurman a Samuel L. Jackson, tak to automaticky pridáva na hodnote. Nakrúcanie sa má začať už túto jar v New Jersey. Pod palcom ho budú mať spoločnosti Yale Productions od Jordana Yale Levina a Jordan Beckerman.

uma thurman samuel l jackson oscary
Zdroj: kiratas.com

Známu scénu priniesli na Oscary

Herecká dvojica sa stretla v posledných dňoch už na Udeľovaní cien Akadémie. Oscarov spestrili číslom, kde pretvorili známu scénu s otváraním kufríka z filmu od Quentina Tarantina. V pôvodnej scéne síce boli iba Jackson a John Travolta, pri slávnostnej ceremónii sa k nim pridala práve Uma Thurman.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva film The Kill Room? Tešíte sa na spoluprácu týchto dvoch hercov? Dúfate, že dostanú viac spoločných scén ako v Pulp Fiction? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -