Harrison Ford sa pridáva k Jasonovi Segelovi pre jeho seriál Shrinking

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Harrison Ford v seriáli Shrinking

Zdá sa, že na debut nikdy nie je neskoro. Legendárna filmová hviezda, ktorú poznáme ako Deckarda, Hana Sola alebo Indiana Jonesa, bude mať vo svojom veku 79 rokov prvý televízny debut. Harrison Ford sa objaví v seriáli Shrinking, ktorý pre Apple vytvára Jason Segel, ktorý v ňom stvárni aj hlavnú úlohu.

Segel samozrejme nie je žiadnym nováčikom v seriáloch. Poznáme ho hlavne z Ako som spoznal vašu mamu. Túto komediálnu sériu bude tvoriť aj s kreatívcami stojacami za seriálom Ted Lasso. Pripojil sa k nemu spolutvorca Bill Lawrence a výkonný producent, scenárista a herec v jednej osobe, Brett Goldstein.

brett goldstein
Zdroj: thedigitalfix.com

Drámedia o cvokároch

Názov odkazuje na slangové slovo shrink, ktoré by sa dalo preložiť ako „cvokár“. Zameriame sa teda na terapeuta Jimmyho (Segel), ktorý sa rozhodne svoje vlastné trúchlenie a problémy riešiť zaujímavým spôsobom. Poruší pravidlá a ignoruje etiku aj jeho tréning – hovorí ľuďom narovinu, čo si myslí. Avšak tento odvážny krok spraví zmenu v životoch mnohých ľudí k lepšiemu, vráteneho jeho samotného.

Ford tu bude Dr. Phil Rhodes. Je priekopníkom kognitívnej behaviorálnej terapie, drží sa však pri zemi, jednoducho správnym cvokárom po každej stránke. Jeho úspešné praktiky a skúsenosti zdieľal s dvomi mladými učencamiGaby a práve Jimmym. Nedávno mu bola diagnostikovaná Parkinsonova choroba a tak musí vyjsť zo svojej komfortnej zóny a opäť sa spojiť so svojimi priateľmi, jeho odcudzenou rodinou a jeho odkazom.

harrison ford jason segel
Zdroj: dial.news

Fordova dlhá cesta na televízne obrazovky

Určite pôjde o zaujímavý kúsok, ktorý si môže herec pridať do svojho repertoára. Na ceste je momentálne jeho piaty Indiana Jones a sľúbil, že ak príde aj dostatočne kvalitné pokračovanie Blade Runnera, tak v ňom bude. Jeho snímka Svedok mu vyniesla aj nomináciu na Oscara a poznať ho môžeme aj z napínavých drám a trilerov ako Utečenec alebo Air Force One.

Jeden z jeho filmov je aj Pobrežie moskytov, ktoré nedávno znovu prišlo v seriálovej podobe. A to práve na Apple TV+, avšak bez tohto herca. Teraz sa Harrison Ford objaví v ich seriáli Shrinking. Uvidíme, ako bude fungovať jeho úloha mentora, ktorú bude mať pre hlavnú postavu, ktorú stvárňuje Jason Segel. Ten sa stará aj o produkciu, spolu s Lawrencom a Goldsteinom.

Zaujal vás seriál Shrinking, ktorý chystá a hlavnú úlohu v ňom hrá Jason Segel? Čo hovoríte na to, že sa k nemu pridal Harrison Ford? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -