Do seriálu Ahsoka bola obsadená Mary Elizabeth Winstead

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V seriáli Ahsoka bude Mary Elizabeth Winstead

Svet v preďalekej galaxii sa čoraz viac rozrastá aj svojimi seriálovými projektmi. V úspešnom a mimoriadne dobre prijatom Mandalorianovi sa po prvý raz objavilo v hranej podobe viacero známych postáv. Tie dostanú vlastný priestor a vzniknú série zamerané práve na nich. A neustále sa rozrastá aj ich herecký svet. Do seriálu Ahsoka bola teraz obsadená Mary Elizabeth Winstead.

Ide o herečku, ktorá sa predstavila širokej verejnosti ako Ramona Flowers zo Scotta Pilgrima. Zahrala si aj v komiksovom svete od DC, keď stvárnila Huntress vo filme Birds of Prey. A jej najnovším filmovým počinom je netflixovská snímka Kate. V ňom si na štýl Johna Wicka prestrieľava svoju cestu Tokiom.

film kate
Zdroj: eprimefeed.com

Scény s Obi-Wanom asi nečakajme

Zaujímavosťou je, že od roku 2017 tvoria pár s Ewanom McGregorom. Ten v prequelovej trilógii zastal úlohu Obi-Wana Kenobiho a v rovnakej úlohe sa má vrátiť tiež pre samostatný seriál. Zaľúbenci si však zrejme spolu čas na pľaci neužijú, pretože udalosti Ahsoky sa odohrávajú takmer dekádu po Obi-Wanovej smrti.

Časovo je totiž zahrnutý do udalostí 5 rokov po Návrate Jediho. O deji toho ešte veľa nevieme, avšak poznáme aspoň niektoré obsadenie. Do role Ahsoky sa po Mandalorianovi vráti Rosario Dawson. V kreslenom seriáli Clone Wars bola Ahsoka Tano pred tým, ako bola mocným používateľom Sily, učňom Anakina Skywalkera.

bo-katan ahsoka obi-wan
Zdroj: starwars.com

Stret učiteľa a padawana?

V jeho úlohe sa tiež vráti Hayden Christensen, ktorý úlohu stvárnil vo filmoch Klonovaní útočia a Pomsta Sithov. Tiež sa objaví v seriáli Obi-Wan Kenobi, ktorý by sme mohli dostať v ikonický dátum 4. mája. Či sa ukáže ako Darth Vader a stretne sa svojou bývalou padawankou ešte známe nie je (ale rozhodne je to niečo, čo by chceli fanúšikovia vidieť!).

Ďalšou známou herečkou, ktorá sa v seriáli ukáže, bude Natasha Liu Bordizzo, ktorá si zahrá postavu Sabriny Wren. Potvrdená je aj ukrajinská herečka Ivanna Sakhno, ešte zatiaľ nevieme v akej úlohe. A teraz vieme aj to, že sa medzi herečky v seriáli Ahsoka pridala Mary Elizabeth Winstead. Ani jej úloha však zatiaľ známa nie je.

Sabine Wren v seriáli Ahsoka
Zdroj: wallpaperaccess.com

Rovnaká dvojica ako za Mandalorianom

Scenár seriálu vytvoril Dave Filoni, ktorý pracoval práve na Clone Wars alebo jeho nadväzujúcom seriáli Rebels. Produkovať bude spolu s Jonom Favreauom. Takže dúfajme, že bude dosahovať rovnakých kvalít ako ich predošlé projekty, vrátene súčasne vysielaného The Book of Boba Fett. A rovnako dúfajme, že nám čoskoro zverejnia dátum premiéry.

Ste radi, že bola do obsadenia seriálu Ahsoka pridaná práve táto herečka? Ktorú postavu si myslíte, že by mohla stvárniť? Kladnú alebo zápornú? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -