V Star Wars seriáli Ahsoka sa objaví aj obľúbená postava Sabine Wren. Ktorá herečka si ju zahrá?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Sabine Wren v seriáli Ahsoka

Star Wars svet sa rozrastá o nové hrané seriály. Seriál The Mandalorian bol prvým, ktorý začal túto novú hranú etapu. Pokračovateľmi bude niekoľko hraných seriálov, vrátane hranej série Ahsoka. Po novom sa potvrdilo, že si v seriáli Ahsoka zahrá aj obľúbená postava Sabine Wren. Dokonca je už známe aj to, ktorá herečka si túto mandalorianku v plánovanom projekte zahrá.

Sabine Wren sme doteraz videli iba v animovanom seriáli Star Wars Rebeli. Sabine patrila do rodiny mandalorianov, no taktiež bola nadanou umelkyňou. Istý čas pôsobila ako lovkyňa odmien, no neskôr sa pridala k rebelskej skupine Ghost, ktorá sa jej stala druhou rodinou. Sabine je skvelá bojovníčka, miluje výbušniny a tiež bola istý čas držiteľkou svetelného meča Darksaber.

Sabine Wren star wars rebels
Zdroj: starwars.com

Herečka Natasha Liu Bordizzo sa zhostí tejto úlohy v seriáli

Seriál Ahsoka sa neprekvapivo zameria na Ahsoku Tano, bývalú padawanku. Vidieť sme ju mohli v rôznych seriáloch, pričom naposledy sa ale objavila v druhej sérii seriálu The Mandalorian. Tam si ju zahrala Rosario Dawson. O jej vlastnom seriáli sa ale veľa nevie, okrem toho, že si v ňom rolu Dartha Vadera zopakuje opäť herec Hayden Christensen.

Seriál bude zrejme o Ahsoke, ktorá bude hľadať padawana Ezru Bridgera. Ten sa po finále Star Wars Rebeli stratil niekde vo vesmíre aj s admirálom Thrawnom. Vďaka tomu ale zachránil svoju planétu a všetkých blízkych priateľov. Tento dej vyplýva aj z toho, čo Ahsoka robila v seriáli The Mandalorian – chcela zistiť polohu admirála Thrawna a zrejme ju aj zistila.

natasha liu bordizzo ahsoka tano
Zdroj: hitechglitz.com

Ezru však nechce nájsť ani tak ona ako mandalorianka Sabine Wren. O nej sa predpokladalo, že sa v seriáli objaví. Teraz je to však stvrdené tým, že poznáme herečku, ktorá si ju zahrá. A ňou je Natasha Liu Bordizzo. Tú môžeme poznať napríklad z filmu Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny alebo zo seriálu The Society. A najnovšie si ju pozrieme v Star Wars seriáli.

Táto možno nie úplne známa herečka má tak šancu presláviť sa v roli známej postavy. Bude mať aj skvelé vedenie, keďže seriál má napísať Dave Filoni, ktorý bude zároveň s kolegom Jonom Favreauom pôsobiť ako producent. Seriál vyjde niekedy v roku 2022 alebo 2023. Nebojte sa, dovtedy dostaneme nejaké tie Star Wars hrané seriály ako The Book of Boba Fett, ktorý bude mať premiéru už čoskoro, 29. decembra 2021.

Máte radi Sabine Wren? Čo vravíte na toto obsadenie? Dajte nám to vedieť dole do komentárov.

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -