Catherine Zeta-Jones sa pridala do seriálu Lovci pokladov na Disney+

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Catherine Zeta-Jones a Lovci pokladov

Catherine Zeta-Jones sa pridala do obsadenia seriálu Lovci pokladov. Je zatiaľ iba druhou známou herečkou, ktorá bola oznámená. Doteraz sme mali informáciu iba ohľadom hlavnej úlohy – tú stvárni Lisette Alexis. Po nakrútení sa seriál objaví na streamovacej službe Disney+, ktorú by sme mali mať tento rok aj u nás.

Seriál vychádza zo známej filmovej značky, v ktorej si hlavnú rolu zahral Nicolas Cage (v ktorého cameo dúfame). Po poklade templárov a knihe tajomstiev však vystrieda Benjamina Gatesa mladší dobrodruh. Respektíve podľa aktuálnejších informácií dobrodružka – mladá hrdinka Jess Morales.

lisette alexis lovci pokladov
Zdroj: murphymultiverse.com

Hľadanie pravdy a pan-amerického pokladu

Mladé zasnené dievča pri hľadaní pravdy o svojich rodičov natrafí na väčšie sústo. Môže sa vydať na dobrodružstvo aké zažije raz za život, aby zachránila stratený pan-americký poklad. A popritom sa samozrejme dozvedela aj hľadanú pravdu. Lenže na poklad nemá zálusk sama…

Po poklade baží aj drsná miliardárka, expertka na tovar so starožitnosťami na čiernom trhu a lovkyňa pokladov, ktorá žije podľa vlastných pravidiel, Ellie. Práve jej postavu stvárni Zeta-Jones. Vypracovala sa zo siroty bez jediného centu iba svojím umom na úspešnú biznismenku. Vždy však vyhľadáva dobrodružstvo a väčšinou dostane, čo chce. A teraz chce pan-americký poklad. Nie pre peniaze – má pre ňu hlbšiu hodnotu.

catherine zeta-jones lovci pokladov
Zdroj: joblo.com

Pod dohľadom pôvodného tvorcu a skúseného štábu

Produkciu 10-dielneho seriálu si na starosť berie Jerry Bruckheimer, ktorý viedol aj pôvodné dva filmy. Scenár napíšu súrodenci Marianne a Cormac Wimberly (okrem iného aj autori úspešných komiksov). Režírovať bude Američanka s indickým pôvodom, Mira Nair. V minulosti priniesla pútavé a citlivé filmy Vanity Fair alebo Milujem ťa, New York.

Pilotná epizóda je už vraj napísaná a tak sa čaká na rozbehnutie nakrúcania na budúci mesiac. Začne sa v Baton Rouge, v meste v americkej Louisiane. Kedy sa teda dostane na samotnú streamovaciu službu je otázne, ale pokojne by sme tipovali už aj prvú polovicu budúceho roka.

pokračovanie filmov
Zdroj: filmozrouti.cz

Pilot hotový, nakrúcanie môže začať!

Pre fanúšikov pôvodných filmov je skvelou správou, že sa bude tento svet ďalej rozvíjať. A Catherine Zeta-Jones je skvelou pridanou hodnotou pre seriál Lovci pokladov. Dúfame, že na konci si užijeme poriadnu dávku dobrodružstva a tej správnej zábavy pri odhaľovaní tajomstiev a hľadaní pokladov.

Čo hovoríte na pridanie tejto herečky k Lovcom pokladov? Páči sa vám rozšírenie niekdajšej filmovej značky týmto spôsobom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -