Kedy začne seriál Fallout nakrúcanie? Podľa tejto správy by to nemalo byť ďaleko

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kedy začne seriál Fallout nakrúcanie?

Pozor, pozor, všetci dobrodruhovia z pustatín. Portál Comic Circus vraj vyhrabal poriadne skrytú informáciu – podľa nej by mal byť známy dátum, kedy začne seriál Fallout svoje nakrúcanie. A to by mohlo byť skvelou novinkou, pretože okrem zopár detailov o ňom nevieme v podstate nič.

Vieme, že bola zatiaľ objednaná jedna séria, ktorá príde na Amazon Prime Video. Za produkciou stojí štúdio Bethesda, ktoré samozrejme stojí za všetkými hernými titulmi. K nim sa pridávajú Lisa Joy a jej manžel Jonathan Nolan (brat známeho Christophera) zo spoločnosti Kilter Films. Pod hlavičkou tejto spoločnosti napríklad produkujú a píšu scenáre pre hit Westworld.

lisa joy jonathan nolan
Zdroj: empireonline.com

Od tvorcov Westworldu aj The Underground Railroad

Produkciu do tretice dopĺňa aj štúdio Big Indie Pictures z New Yorku. S Amazonom už pracovali na viacerých seriáloch (The Underground Railroad alebo The Hunter) a filmoch (Ricardovci či Nežný bar). Práve pod nimi bude vychádzať aj chystaný seriál Pán a pani Smithovci.

Portál, ktorý správu priniesol, naozaj podnikol poriadne skúmanie. Vydali sa na stránku StuntAccess, ktorá hľadá osoby nielen na kaskadérske kúsky, ale aj hercov či komparz do svojich projektov. A teraz to vyzerá tak, že hľadajú osoby pre tento Fallout kúsok. Ten je však označovaný  ako „Hondo“.

fallout hondo
Zdroj: thecosmiccircus.com

Čo je to Hondo?

Samozrejme, pracovné názvy nie sú pri nakrúcaní žiadnou novinkou. Dostatočne zarytý fanúšik ich však dokáže dešifrovať a priradiť ku konkrétnemu dielu. Nakoľko tu sedí produkčná spoločnosť a služba, naozaj by malo ísť o adaptáciu známej hry a tak mohlo začať dešifrovanie. Tak napríklad, Hondo je mesto v Texase, ktoré sa mimochodom spomína aj v hrách. Bolo to jedno z mála, ktoré neboli poškodené „Veľkou vojnou“. Žeby nás dej zaviedol sem?

Druhá vec – Hondo je známy western z roku 1953, v ktorom si zahral John Wayne a Geraldine Page. Kovbojskú estetiku, rozsiahle pláne a podobné prvky si práve z tohto filmu trochu „vypožičali“ do titulu Fallout: New Vegas. Takže ak ním bol inšpirovaný, je určite pracovný názov na mieste.

hondo
Zdroj: mubi.com

Nukleárna vojna a rok 2077

Dôkazy teda sedia a podľa nich by mal seriál Fallout začať svoje nakrúcanie 20. júna 2022. To už je naozaj čoskoro! Jediná ďalšia informácia, ktorú k tomu navyše pribudla, je vetička Budúcnosť, ktorú si Američania predstavovali v 40. rokoch, sa výbušne dostane k nukleárnej vojne v roku 2077“ Takže len jednoducho, jasný Fallout!

Bohužiaľ nám však neposkytli žiadne ďalšie údaje o zúčastnených osobách, hlavne hercoch. Momentálne vieme iba o dvoch – prvým, ktorý bol oznámený vo februári tohto roku, bol Walton Goggins, známy napríklad z 8 hrozných. K nemu sa koncom marca pridala mladá hviezda Ella Purnell, známa zo seriálu Yellowjackets.

walton goggins ella purnell
Zdroj: forum.toynewsi.com

Známi herci a scenáristi

Vieme ešte, že autormi seriálu vrátane scenára budú ešte Geneva Robertson-Dworet a Graham Wagner. Budeme teda starostlivo sledovať každý ďalší kúsok informácie.

Myslíte si teda, že môže ísť o jasnú informáciu a seriál Fallout začne nakrúcanie v júni? Alebo radšej počkajú pred jeho začiatkom na zverejnenie ďalších informácií? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thecosmiccircus.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -