Raz Ranger, navždy Ranger. Netflix prináša trailer na Power Rangers: Once & Always s poriadnou dávkou nostalgie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na Power Rangers: Once & Always

Dúfame, že ste pripravení na poriadnu dávku nostalgie. Netflix totiž prináša trailer na Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always, ktorý je špeciálom k 30. výročiu seriálu. Skutočne, títo hrdinovia nášho detsva sú tu s nami už tri dekády a teraz sa vracajú, aby sa postavili jednému zo svojich najväčších nepriateľov.

Teda nepriateliek – pretože Rita Repulsa je späť! Prichádza s novým robotickým telom a je pripravená sa pomstiť viac ako kedykoľvek predtým. Zabije (skutočne zabije!) Trini, teda žltú rangerku z pôvodnej zostavy. Jej dcéra prichádza varovať ostatných, môže však už byť neskoro. Nemesis zostrojila portál, ktorým sa vráti v čase, aby hrdinov zabila skôr ako im stihne dať Zordon ich sily.

Nebude chýbať viacero hercov ani zordi

Očakávať tak môžeme poriadnu estetiku začiatku 90. rokov, staré známe tváre aj motívy, vďaka ktorým sa seriál stal populárnym. Chýbať tak nebudú zordi, morfovanie, či mocné zbrane (samozrejme, že aj meč svetla). A dočkáme sa aj výbuchov trávy po pózovaní.

V úlohách sa vracajú Barbara Goodson a Richard Horvitz ako Rita a Alpha 5. Ďalej tu budú David Yost ako Billy Cranston, Catherine Sutherland ako Kat Hillard, Johnny Yong Bosch ako Adam Park, Karan Ashley ako Aisha Campbell, Walter Emanuel Jones ako Zack Taylor, Steve Cardenas ako Rocky DeSantos a Charlie Kersh ako Minh.

Power Rangers: Once & Always
Zdroj: hollywoodreporter.com

Odkazy na viaceré série

Nemôže chýbať ani niekoľko odkazov na viaceré série, ktorých sme sa počas desaťročí dočkali. Vidíme odkazy na Coral Harbor, ktorý bol domovom Beast Morphers, Reefside pre Dino Rangerov alebo Astro Megaship, na ktorej pobývali vesmírni rangeri. Už len dúfať, že aspoň niekorých z členov týchto skupín uvidíme aspoň na cameo.

Dokonca sa však nezabudlo ani na pôvodnú japonskú sériu, z ktorej Power Rangers vychádzajú. Bandora Protocol je jasným odkazom na Bandora Palace, teda Ritine sídlo z Kyoryu Sentai Zyuranger. Tento skvelý nostalgický návrat si budeme môcť užiť na streamovacej službe už 19. apríla.

Navodil trailer na nový špeciál Power Rangers aj vo vás nostalgiu? Ste zvedaví na väčšinu starej zostavy po 30 rokoch? Myslíte, že uvidíme aj iné skupiny? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -