Bude George Clooney súčasťou jednej epizódy Moon Knight?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

George Clooney v seriáli Moon Knight?

Ani rok 2022 nebude na streamovacej službe Disney+ chudobný na seriály, ktorú budú súčasťou MCU. Uvidíme She-Hulk, Secret Invasion, Ms. Marvel či I Am Groot. Medzi nimi je však aj Oscarom Isaacom stvárnený superhrdina s civilným menom Marc Spector. Najnovšia správa ale hovorí o tom, že aj George Clooney by sa mohol pridať k seriálu Moon Knight.

Okrem titulnej postavy, ktorá dostane sily od prastarého egyptského boha mesiaca, je potvrdený aj herec Gaspard Ulliel. Ten si zahrá menej známu postavu Antona Mogarta, zlodeja umenia a podvodníka. Vystupuje pod menom Mindnight Man a býva Moon Knightovym súperom. Hlavného záporáka si však zahrá Ethan Hawke, ešte nevieme ktorého, tip je však na Bushmana. Potvrdený je aj May Calamawy, zatiaľ však v ešte nešpecifikovanej úlohe.

Ethan Hawke v Marvel
Zdroj: fi.pinterest.com, arknights-op.blogspot.com

Silná partia tvorcov

Seriál je vytvorený Mayom Calamawym, ktorý priniesol napríklad animovanú Harley Quinn. Scenár píše spolu s Jeremy Slaterom (Umbrella Academy) a Donom Perlinom (Bloodshot). Ako režiséri sú zatiaľ potvrdení Mohamed Diab, Justin Benson a Aaron Moorhead, ktorí pracovali napríklad na modernom spracovaní Twillight Zone.

Lenže na palube môže byť aj niekto ďalší. Portál Cosmic Circus, ktorý sa už viackrát nemýlil ohľadom Marvel noviniek (napríklad o obsadení Billa Murraya v treťom Ant-Manovi) priniesol zaujímavú správu. Niekto, kto im dal tip, nedávno navštívil osobnú webstránku tvorcu seriálu.

moon knight midnight man
Zdroj: thedirect.com

Stránka tvorcu seriálu poskytuje toto meno

Tam sa podarilo nájsť aj informácie o ďalšom členovi štábu, asistentovi režiséra menom Marco Torresin. Táto informácia sedí aj podľa filmového portálu IMDb. A práve on tam mal uvedené špecifické meno. George Clooney tam je vedený ako režisér seriálu na Disney+.

Torresin na podobnej úlohe pracoval aj na seriáli od Hulu, Hlava 22. Clooney je veľkým fanúšikom knižnej predlohy. Preto si v seriáli nielen zahral, ale figuroval pri nej zároveň ako producent a režíroval niekoľko častí.

hlava 22 cloney
Zdroj: usatoday.com

Už spolupracovali

Stránka síce informáciu vyhrabala, ale zatiaľ je stále vedená ako dohad. Podľa uvedených informácií ale vôbec nie je nepravdepodobné, že by George Clooney mohol režírovať (aspoň jednu) epizódu seriálu Moon Knight.

Bola by to skvelá správa pre fanúšikov Marvelu, ale aj celkovo komiksov. Pri vojnovej satire skvele vystihol atmosféru predlohy, čo by mohol dokázať aj tu. A zároveň by to dokazovala, že na žáner úplne nezanevrel.

george-clooney-batman
Zdroj: esquire.com

Clooneyho návrat ku komiksu?

Je to pre neho totiž akékoľvek ďalšie spojenie s komiksom od roku 1997. Vtedy sa objavil ako Bruce Wayne v neslávnom filme Batman & Robin od Joela Schumachera. Sám rolu nemá rád a pri kostýme, ktorý dostal, sa mu ani nečudujeme. Mohol by to byť pre herca návrat ku komiksu? Až čas ukáže…

Ako vnímate správu, že by George Clooney mohol režírovať epizódu seriálu Moon Knight vy? Veríte jeho tvorcovským schopnostiam? Myslíte, že ide o jeho návrat ku komiksu? Dajte nám vedieť vaše názory.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -