Cowboy Bebop dostáva príbehový trailer s vlastným názvom. Bojujú v ňom proti kriminálnikom, aj uhlom kamery

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Cowboy Bebop má príbehový trailer

Menej ako mesiac nás delí od vydania hranej adaptácie anime Cowboy Bebop, a to je správny čas na trailer. Lenže Netflix nám neposkytuje len tak hocijakú ukážku, ale samostatný minipríbeh, ktorý dostal aj vlastný názov – The Lost Session. Zachytáva klasický príbeh posádky lode Bebop v unikátnom štýle.

Krátky teaser je samostatným dobrodružstvom a nezachytáva udalosti, ktoré sa odohrajú v seriáli. Má nám skôr predstaviť hrané verzie postáv a interakcie medzi nimi. Predsa len, počas oznamovania sme dostali hromadu fotiek, prevedenie openingu do podoby seriálu, ale zatiaľ žiadne video, ktoré by sa týkalo deja samotného.

Ústredná trojica loví odmeny

Lost Session ukazuje všetky tri hlavné postavy zo série – Spike Spiegel, ktoré hrá John Cho, Jet Black, ktorého hrá Mustafa Shakir a Faye Valentine, ktorú si zahrala Daniella Pineda. Dozvedia sa o odmene, po ktorej treba ísť a hneď sa vydajú chytiť predmetného kriminálnika.

Ukážka otvára panelmi s postavami a ikonickou skladbou „Tank!„. Panely a prechody medzi nimi sú celkovo jej nosnou časťou, ktorá prináša unikátny prvok na prechádzanie medzi scénami. Každá z postáv má možnosť ukázať kúsok zo svojho narábania so zbraňami, či unikátneho bojového štýlu. Samozrejme, nechýba ani známe hašterenie medzi nimi.

Cowboy-Bebop-Netflix
Zdroj: marysue.com

Epizóda anime za menej ako 3 minúty

Dokonca dostaneme aj záber, ktorý odkazuje na rivalitu medzi Spikom a jeho katanou sa oháňajúcim súperom Viciousom. Toho si tu zahral Alex Hassell. Jednoducho, trailer veľmi zrýchlene pôsobí ako epizóda anime.

Posádka sa vydá po odmene, ale aj tak na konci sedia na palube lode Bebop s prázdnymi rukami. Zatvárame záberom na loď samotnú a ikonickou hláškou „See you, space cowboy…“. A keby vám nestačilo, celé je to pekne štylizované na bojové a sci-fi diela 70. rokov.

cowboy bebop the lost session
Zdroj: nerdist.com

Podľa tvorcu dostaneme aj Eda

Len jedna vec nás trápi, ktorú nám Cowboy Bebop ani jeho najnovší príbehový trailer neukázal. Stále čakáme, kedy sa objaví Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky IV alebo jednoducho Ed. Postavu sme nevideli ani na žiadnej predošlej fotografii a neboli ani žiadne informácie o obsadení.

Tvorca adaptácie pre Netflix André Nemec však už v minulosti povedal, že sa v nejakej forme v seriáli objaví. Fanúšikovia budú vraj „veľmi potešení“, čo spravil s týmto energetickým hackerom v 10 dieloch seriálu. Nevieme sa dočkať!

Cowboy-Bebop-Lost-Session
Zdroj: nerdist.com

Od zajtra na Netflixe aj pôvodné anime

Skvelou správou je, že aby sme si skrátili čakanie, môžeme si znovu pozrieť pôvodné anime. To Netflix pridá do svojej ponuky od zajtra, 21. októbra. A od seriálu samotného nás delí menej ako mesiac – ten bude mať svoj debut 19. novembra. Vidíme sa, vesmírny kovboj!

Cowboy Bebop dostal trailer, ktorý funguje ako samostatný príbeh. Čo na neho hovoríte? Vystihuje podstatu anime? Páčil sa vám jeho originálny štýl? Alebo máte naopak čo ukážke na seriál vytknúť? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -