Trailer na tretiu sériu Locke & Key nám umožní ešte naposledy odomknúť mágiu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na tretiu sériu Locke & Key

Netflix priniesol krátky trailer na tretiu sériu Locke & Key. Rovnako potvrdili svoju predošlú správu o tom, že pôjde o poslednú sériu a zavŕšenie príbehu. Naposledy sa tak s rodinou pozrieme do sídla Keyhouse a jej magických kľúčov, ktoré sa v ňom nachádzajú.

Seriál vychádza z grafickej novely, ktorej autormi sú Joe Hill a Gabriel Rodríguez. Od predlohy sa značne odklonil, avšak nie úplne na škodu. Hororové elementy vymenil za fantazijné a tak ide o projekt, ktorý si môže vychutnať viac vekových kategórií ako skvelé rodinné fantasy.

Príbeh v sídle Keyhouse sa zavŕši

Príbeh sa zameriava na súrodencov z rodu Locke, ktorých otec bol zabitý za zvláštnych okolností. Traja potomkovia a ich mama prichádzajú do rodinného sídla Keyhouse, kde nachádzajú mysteriózne kľúče. Zistia, že každý z nich má svoje vlastné unikátne schopnosti a navyše môžu byť spojené so smrťou ich otca.

Lenže kým skúmajú, čo kľúče dokážu, tak tým zobudia prastarého démona. A ten sa nezastaví pred ničím, aby si získal predmety pre seba a získal ich moc. Nová ukážka odhaľuje, že sa dočkáme celej novej várky kľúčov, poriadne akcie a čaká nás zrejme aj cestovanie časom. Jednoducho to vyzerá na poriadne správne zavŕšenie príbehu.

locke & key
Zdroj: crast.net

Tvorcovia to od začiatku videli na tri série

Tvorcovia seriálu Carlton Cuse (Nezvestní, Bates Motel) a Meredith Averill (The Hauting: Dom na kopci) sa vyjadrili, že od začiatku v roku 2020 videli seriál rozdelený na tri časti. To je podľa nich ideálna dĺžka na to, aby vedeli vyrozprávať tento príbeh a doviesť ho k uspokojivému rozuzleniu. Žartovne ale dodali, že po skončení si nechajú kľúče pre seba, pre svoje osobné potreby.

Zároveň sa pobavili na dohadoch, ktoré hovorili o tom, že by sme mali dostať prepojenie s chystaným Sandmanom. V komiksoch sa to skutočne stalo, ale do verzie na obrazovky nič také nechystajú. Fakt, že trailer na dielo Neila Gaimana aj trailer na tretiu sériu Locke & Key vyšli zároveň. Podľa nich je to však len kvôli tomu, že streamovacia služba zverejňovala veľa svojich očakávaných projektov na Geeked Week.

locke & key
Zdroj: screenrant.com

Súrodencov uvidíme v strede leta

Finále nám vracia známe tváre. Zahrajú si tu Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Petrice Jones, a Griffin Gluck. Na streamovaciu službu ju dostaneme 10. augusta.

Máte radi seriál Locke & Key? Ste zvedaví na zavŕšenie príbehu v poslednej, tretej sérii? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -