V kinách pobúril divákov. Najpikantnejší film so slovenskou herečkou bude konečne online

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Jej telo bude uvedený na Netflix

Len koncom novembra 2023 bol tento neuveriteľný skutočný príbeh uvedený v kinách a onedlho český film príde na svetovú streamovaciu službu. Ako hovorí informácia z portálu NetflixMovies, pikantná dráma Jej telo príde na Netflix. Prináša príbeh Andrey Absolonovej, nádejnej olympioničky, ktorá skončila vo filmoch pre dospelých. Hlavnú úlohu tu stvárnila slovenská herečka.

Film hovorí o vtedy 23-ročnej športovkyni, ktorá mala reprezentovať Českú republiku v skokoch do vody na olympijských hrách v Atlante v roku 1996. Po zranení panvy však jej kariéra naberá úplne iný smer. Najprv sa jej zrúti svet, túžba po úspechu ju však nikdy neopustila. Tá ju nakoniec priviedla až k biznisu filmov pre dospelých, kde pracovala pod prezývkou Lea De Mae.

Jej telo
Zdroj: BONTONFILM

Herci to pri nakrúcaní rozhodne nemali ľahké

Snímku točila režisérka Natálie Císařovská, ktorá predtým pracovala prevažne na dokumentárnej tvorbe. Tu veľmi vhodným spôsobom pokryla športové úspechy bývalej českej majsterky. Aj kvôli tomu museli herečky podstupovať intenzívny tréning, pri ktorom nechýbal ani skok z 10-metrovej veže do bazéna.

Hlavú rolu stvárnila Natália Germáni, ktorú môžeme poznať z filmov Svetlonoc, Láska hory prenáša, ale hlavne Princeznej zakliatej v čase. Jej sestru si zahrala Denisa Barešová a rolu jej mamy prevzala špičková slovenská herečka Zuzana Mauréry. Ďalšie role stvárnili Martin FingerCyril DobrýZuzana StivínováTereza ŠvejdováAndrej Polák či Martin Valihora.

film jej telo
Zdroj: Bontonfilm

Neuveriteľný príbeh a najodvážnejší český film roka

Svetová slávnostná premiéra sa odohrala už 11. novembra 2023, v našich kinách sme si film mohli pozrieť od 23. novembra. Diváci vyjadrovali svoje prekvapenie nad tým, koľko toho vo filme odhalili. Slovákov ohúrila intenzívnosť a presvedčivosť explicitných scén. Obsahuje tak množstvo chúlostivých scén a nahoty, kvôli ktorým si získal prístupnosť až od 18 rokov.

Nie nadarmo sa o ňom hovorí ako o najodvážnejšom českom počine minulého roka. Mimoriadne však zaujali aj herecké výkony, Barešová sa napríklad môže pochváliť nomináciou na Zlatého leva. Film už za krátky čas pribudne aj na svetovú streamovaciu službu, na Netflixe si ho budeme môcť pozrieť od 8. marca.

Pozriete si film Jej telo, keď pribudne na Netflix, alebo ste ho už mali možnosť vidieť v kine? Prípade si ho chcete pozrieť znovu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: netflixmovies.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -