Návrat do sveta Johna Wicka: Dostane vlastný film aj táto fanúšikmi obľúbená postava?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dostane Halle Berry vlastný John Wick film?

Sofia Al-Azwar, to je postava, ktorou doplnila svet zabijakov herečka Halle Berry vo filme John Wick: Parabellum. Je jasné, že táto značka patrí Keanu Reevesovi v titulnej roli, ju si však fanúšikovia mimoriadne obľúbili. Aj napriek tomu nebola súčasťou pokračovania. Herečka už minulý rok naznačila, že to môže byť kvôli tomu, že dostane vlastný film.

Teraz by mohli byť pravdepodobnosti ešte vyššie, keď vieme, že sa séria rozrastie o niekoľko spin-offov. V príprave už je jeden s Anou de Armas v hlavnej roli, nedávno sme sa od producenta však dozvedeli, že sa okrem piateho dielu chystajú aj ďalšie tri samostatné filmy. Trochu by nám to mohol objasniť aj režisér, ktorý sa na túto tému vyjadril.

john wick halle berry
Zdroj: looper.com

„Chcem byť v tvojom filme“

Nedávno bol režisér Chad Stahelski hosťom v známom podcaste u Joa Rogana. Pri rozprávaní o filmoch, samozrejme, prišli aj k tomu, ako sa Berry stala ich súčasťou. Jednoducho požiadala o stretnutie s režisérom a narovinu mu povedala, že chce byť v jeho filme. To bolo ešte pred natáčaním trojky.

Povedal jej vraj, že „je polichotený a je to od nej milé, ale ešte nevie, aký film bude ďalší a nenapísal preň žiadne postavy.“ Na to mu vraj herečka odpovedala, že „to je presne dôvod, prečo za ním prišla. Má ju jednoducho vpísať do scenára a vytvoriť pre ňu postavu.

halle berry chad stahelski
Zdroj: thehollywoodreporter.com

Herečka bola celkovo pre značku cenným príspevkom

Dokonca na skripte potom spolupracovala a vraj priniesla niekoľko zaujímavých zmien. Potom nasledovalo niečo, čo Stahelski popísal ako „šialený tréning“. Ale vraj v tom najlepšom zmysle slova, museli ju podľa všetkého doslova ťahať z posilňovne. Nato prišla od Rogana logická otázka, a teda či si to s takýmto odhodlaním herečka nechcela zopakovať. Režisér odpovedal:

„Jasné. Bavili sme sa niekoľkokrát o tom, že sa pokúsime nájsť… nežnášam pojem spin-off, ale viem, že sa chystajú ďalšie satelitné projekty k tejto značke. Lichotí mi to a naozaj dúfam, že aj ona jeden dostane.“

Sofia by mala mať vlastný príbeh

Tvorca značky je tak rozhodne za to, aby Halle Berry dostala vlastný John Wick spin-off film. Od spomenutého rozhovoru sa na túto tému spýtali aj samotnej herečky. Povedala, že ak by mal niekto dostať vlastný film, tak určite Sofia. Nebola v ďalšom Wickovi, tak by sme mali vidieť, čo vtedy robila a mala by dostať vlastný príbeh.

Chceli by ste aj vy, aby práve postava Sofie z tretieho Johna Wicka dostala vlastný film? Boli by ste zvedaví, čo robila počas udalostí štvorky? Oslovia podľa vás noví tvorcovia Halle Berry? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -