Skúšobné premietania filmu The Flash ukazujú najvyššie skóre od čias Temného rytiera

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Skúšobné premietania filmu The Flash

Ešte v polovici mesiaca bol osud superrýchleho hrdinu z dielne DC značne nejasný. Uvedenie filmu záviselo od toho, či jeho hlavný predstaviteľ bude ochotný podstúpiť nápravu. Zdá sa, že je pre štúdio Warner Bros. dobrou správou, že sa tak stalo. Prebehli totiž skúšobné premietania filmu The Flash, ktoré ukazujú extrémne vysoké skóre.

Snímka je dlho a poriadne očakávaná od fanúšikov. Má totiž adaptovať z veľkej miery komiksovú predlohu Flashpoint. V nej sa Berry Allen dostáva do alternatívnej reality, kde musí čeliť ďalším nebezpečiam. Tým sa pre DCEU otvára multiverzum, vďaka čomu môžeme vidieť nielen viacero verzií hrdinu s bleskom, ale napríklad aj Batmana.

novinky the flash
Zdroj: hdqwalls.com

Dvakrát Flash, dvakrát Batman aj Supergirl

Preto sa v tomto filme ukáže ako Bruce Wayne nielen Ben Affleck, ale po dlhšom čase sa k role vracia aj Michael Keaton. Okrem nich tu budú Sasha Calle ako Supergirl, Ron Livingston ako Henry Allen, Maribel Verdu ako Nora Allen či Kiersey Clemons ako Iris West.

Štúdio Warner Bros. prešlo zlúčením so spoločnosťou Discovery. Tým sa u neho vymenilo vedenie, ktoré začalo škrtať a meniť projekty. Takto bola zrušená napríklad Batgirl a pri Flashovi prišlo k masívnym pretáčkam. Momentálne teda nie je isté, koľko z pôvodného scenára bolo zachované, čo ešte viac podnietilo záujem fanúšikom.

vydanie the flash
Zdroj: thenationview.com

Ešte pred pár dňami mal neistý osud

Preto by bolo samozrejme na škodu, ak by ani tento film nevideli na plátnach. Mohlo sa to ale pokojne stať kvôli hercovi v hlavne role, Ezra Millerovi. Kvôli jeho nezodpovednému, chaotickému a kriminálnemu správaniu bolo na neho znesených niekoľko obvinení, vrátane ublíženia na zdraví, nepovoleného držania zbrane alebo nelegálnej držby narkotík.

29-ročný herec však vydal verejné vyhlásenie, v ktorom uznal, že prechádza časom krízy a je ochotný prijať odbornú pomoc. To zabezpečilo, že film stále s kampaňou poputuje do kín. A skúšobné premietania snímky The Flash prebehli už teraz, ako informuje portál The Hollywood Reporter. Tie ukazujú najvyššie skóre od čias Temného rytiera.

The Flash Temný rytier
Zdroj: screenrant.com

Najlepší od Temného rytiera

Tým je myslené presne toho Temného rytiera z trilógie od Christophera Nolana. To je určite čo povedať, pretože táto snímka je pre mnohých najobľúbenejšie spracovanie Batmana a pre niektorých aj celkovo najlepší superhrdinský či komiksový film vôbec. Takéto hodnotenie je viac ako sľubné a ak dopadol tak dobre u testovacieho publika, tak to široké sa ho nebude vedieť dočkať. Premiéra je stanovená na 23. júna 2023.

A ako to vidíte vy? Zvýšilo takéto vysoké skóre nadšenie aj u vás alebo ste sa tešili aj tak dostatočne? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -