Jednou z možností je úplne zrušenie. Štúdio zvažuje pre film The Flash tri alternatívy, ktoré to sú?!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vydanie filmu The Flash ohrozené

Štúdio Warner Bros. Discovery aktuálne diskutuje o tom, či bude vydanie filmu The Flash dobrým nápadom. Podľa správ (ktoré priniesol portál THR) momentálne zvažujú aké veľké škody by mohol značke spôsobiť herec v hlavnej úlohe. Ezra Miller totiž čelí čoraz viacerým obvineniam na svoju osobu.

Snímka je však veľmi očakávaným projektom z dielne DCEU. Hovorilo sa o tom, že má adaptovať príbeh z komiksu Flashpoint, ktorý Barryho Allana poslal do alternatívnej reality. Takto by sa v ich filmovom svete otvorilo multiverzum, vďaka ktorému sme tu mali možnosť vidieť viacero verzií niektorých postáv.

teaser trailer the flash
Zdroj: polygon.com

Viacero verzií postáv

Takto sme mali vidieť aj hneď dve verzie super rýchleho hrdinu. Zároveň sa mali na plátne stretnúť aj dvaja Batmani, pričom jeden z nich by bol Ben Affleck a druhým navrátený Michael Keaton. Ten si mal rolu zopakovať aj v Batgirl, ktorá bola škrtnutá. Odohrávať sa mala až po udalostiach tohto filmu.

To rozbehlo novú sériu správ, dohadov a predpokladov, pri ktorých sa potvrdilo, že nové vedenie malo záujem viesť iným spôsobom. Pre tento, ale aj iné nadchádzajúce filmy (napríklad Aquaman 2) sa realizovalo viacero prepisovaní scenára a s tým spojené pretáčky.

novinky the flash
Zdroj: hdqwalls.com

Konanie herca ovplyňuje osud snímky

Otázne je, aký bude osud snímky teraz. Dôvodom je predstaviteľ hlavnej úlohy, ktorý zbiera už niekoľko mesiacov problémy. Venovali sme sa im v samostatných článkoch, tak len pre rýchle (až flashovské) zhrnutie. V marci bol dvakrát zatknutý na Havaji – raz za napadnutie ľudí v karaoke bare, druhýkrát za vlámanie sa do domu a ublíženie na zdraví. Predtým ešte ukradol mladému páru pasy.

Počas júna vyplávali na povrch obvinenia voči domorodému dievčaťu, ktorému od mladistvého veku podával drogy. Namiesto dostavania sa na súd s ňou zmizol. Po Spojených štátoch sa vozil v nepriestreľnej veste a ozbrojený. Zbrane našli aj na farme v okolí mestečka Stamford vo Vermonte, kde tiež nelegálne pestoval marihuanu. Na tomto mieste bol obvinený aj z krádeže.

Ezra Miller bol zatknutý
Zdroj: hindustantimes.com

V hre sú tri možnosti

Vydanie filmu The Flash bolo doteraz neohrozené, pretože štúdio očakávalo, že sa situácia upokojí. S narastajúcimi hrozbami však zvažujú nové možnosti. Tie sú momentálne tri – herec by absolvoval riadne súdne konanie, na ktorom by sa ospravedlnil za svoje činy a uznal by, že potrebuje profesionálnu pomoc. Pravý Hollywoodsky happy end.

Druhou možnosťou je, že sa dostaví na súd, ale bude zapierať a odmietne pomoc. V tomto prípade by sa ho štúdio takpovediac zrieklo. Samozrejme by ho nahradili iným hercom, avšak úplne by ho vyradili aj z marketingovej kampane a akejkoľvek propagácie filmu.

ezra miller dceu
Zdroj: thedigitalfix.com

Škrtanie sa snáď nedočkáme

Tretia možnosť by bola samozrejme najbolestivejšia. Tá predpokladá s unikaním spravodlivosti a ďalšími pribudnutými obvineniami. Takto by WBD museli film úplne škrtnúť aj napriek jeho doterajšiemu rozpočtu cez 200 miliónov dolárov. Čas je však neúprosný a tlak na štúdio, aby z herca spravilo exemplárny príklad, takisto.

Vydanie filmu The Flash teda závisí od toho, ako dopadne septembrový súd s hercom. Prípadne kvôli tikajúcim hodinám budú tlačiť na to, aby sa pojednávanie odohralo skôr. Uvidíme, aký bude jeho výsledok, zatiaľ má ešte stále naplánovanú (a dúfajme, že stále bude mať) premiéru na 23. júna 2023.

Ako si myslíte, že daná situácia dopadne? Malo by sa štúdio bez čakania zbaviť zodpovednosti za herca už teraz? Dajte nám vedieť v komentároch, ako to vidíte vy.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -