Ezra Miller má na krku ďalšie obvinenia, jedno je z Nemecka. Prehovorila aj obeť z Islandu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller má na krku ďalšie obvinenia

Na herca, ktorý stvárňoval Flasha v DC filmovom vesmíre, sa valí jeden problém za druhým. Preto sa ozývajú aj jeho predošlé obete, ktoré sa dovtedy báli prehovoriť. Tak má na krku Ezra Miller ďalšie obvinenia, tentoraz z Európy. Jedno pochádza z Nemecka, prehovorila aj jeho obeť z Islandu.

Behom apríla bol dvakrát zatknutý na Havaji. Raz za napadnutie dvoch ľudí v bare, potom za vlámanie do domu a ublíženie na zdraví. Najhorším činom, ktorý však doteraz spravil, bolo, že pred pripravovaným súdom uniesol tínedžerku a zmizol s ňou. Mladé dievča je už naspäť u rodičov, on sa stále vyhýba spravodlivosti.

ezra miller zatknutý
Zdroj: thealtweb.com

Február v Berlíne

Sám tvrdí, že ho nedostanú, pretože sa nachádza v inej dimenzii (podľa obrázkov, ktoré zdieľal na internet). Isté je ale to, že sa počas februára zdržiaval v Berlíne. Práve z hlavného mesta Nemecka pochádza žena, ktorá sa vola Nadia (zvyšok mena nechcela prezradiť).

Počas roka 2020 mala s hercom sexuálny styk (so súhlasom na oboch stranách). Odvtedy zostávali v kontakte prostredníctvom online správ. Udržiavali si vraj priateľský vzťah, ale medzitým sa nevideli. Preto bola veľmi šokovaná, keď ho našla v druhom mesiaci v roku vo svojom byte. Nedovolene tam vstúpil a fajčil cigaretu.

ezra miller meme
Zdroj: globalnews.ca

Slovne napadol ženu s nešťastnou minulosťou

Keď ho poprosila, aby ju zahasil a nefajčil v jej byte, stačilo to, aby sa rozzúril. Začal sypať po podlahe sušené tabakové listy a kričal na ňu, že je transfóbna. Čo je však najhoršie, nazval ju „nacistom“. To ženu dohnalo k slzám, vzhľadom na to, že je potomkom preživších holokaustu. Zavolala políciu, Miller následkom toho utiekol – avšak aj s jej kabátom, kde mala doklady a peniaze.

Ďalší prípad je tiež z Európy. Súvisí s videom spred baru na Islande, ktoré bolo znovu zverejňované po prvom zatknutí. Ako Ezra Miller „zbieral“ obvinenia, stupňoval sa aj tlak od dievčaťa, ktoré bolo obeťou. Teraz sa rozhodla prehovoriť. Stále však chcela zostať v anonymite.

ezra miller skrti zenu
Zdroj: buzzfeednews.com

Násilie v islandskom bare

Prezradila, že na zverejnených fotografiách pred barom je ukázané škrtenie len akože, v rámci zábavy počas popíjania. Herec na nachádzal v bare v krajine počas nakrúcania filmu Fantastické zvery 3. Vnútri podniku sa však odohrali horšie veci. Všimla si, že má na nohách jazvy a modriny a pýtala sa, ž čoho sú. Povedal jej, že zo súboja.

Stále si myslela, že sú v žartovnej nálade, tak povedala, že v súboji by ho porazila aj ona (aj podľa okolitých svedkov so smiechom). S vážnou tvárou jej povedal, že sa stretnú o dve minúty vo fajčiarskej miestnosti. Čo nasledovalo opisuje takto:

„Myslela som, že to je len zábava a hra – ale zrazu nebola. Z ničoho nič bol na mne, škrtil ma a stále mi kričal do tváre, či chcem bojovať. Moji dvaja kamaráti kamerovali, ale zrazu videli, že je to vážne, prestali natáčať a snažili sa ho odtrhnúť, ale on sa chcel stále biť. Odtiahnutý dvomi chlapmi stále kričal ‚Toto je to, čo si chcela! Toto si chcela!“

Barman obvinenia potvrdil

Dvom chlapom, ktorí zasiahli, ešte napľul do tváre. Tento čin je o to serióznejší, že už boli v obehu opatrenia kvôli chorobe COVID-19. Nakoniec Millera vykopol barman. Privolanej polícii povedal, že to nebol jeho prvý prečin. Do baru predtým prišiel s vonnými tyčinkami, ktoré si tam zapaľoval alebo s Bluetooth reproduktorom, na ktorom nahlas púšťal vlastnú hudbu.

Ezra Miller má na krku už početné obvinenia. Tie sa neustále zbierajú a situácia pre herca vyzerá čoraz tmavšie. Ľudia na internete (a my sa pridávame) vyjadrujú svoju podporu jeho obetiam. Dúfajú tiež, že sa ho podarí nájsť skôr, ako by mohol ublížiť niekomu ďalšiemu a bude privedený pred spravodlivosť.

Ako reagujete na nové obvinenia, ktoré vyplávali na povrch na Ezra Millera? Mal by byť podľa vás čím skôr zatvorený? Myslíte si, že sa nájdu ešte ďalšie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comicbook.news, avclub.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -