Joe Russo hovorí, že Extraction 2 bude úplne odlišné od prvého filmu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Extraction 2 bude úplne odlišné

Bratia Anthony a Joe Russovci viedli tlačové turné k svojmu očakávanému filmu The Gray Man. Ten príde na Netflix už 15. júla. Samozrejme, pri jednotlivých rozhovoroch priniesli aj informácie o ich iných chystaných projektoch. A uviedli, že Extraction 2 bude úplne odlišné, ako prvý film.

Ten bol hodnotený ako jeden z najlepších a najsledovanejších na streamovacej službe za rok 2020. Hovorí príbeh žoldniera zo špeciálnych jednotiek, Tylera Rakea (Chris Hemsworth). Je vyslaný na misiu, aby z vojnovej zóny zachránil syna medzinárodného kriminálneho bossa. Je uvrhnutý do sveta zbraní a drogových obchodov a zdá sa, že misia je nemožná. Chlapec ho však podnieti k tomu, aby bojoval.

Joe Russo hovoril o zásadných zmenách

Vzhľadom na popularitu prišlo neprekvapivo oznámené pokračovanie. A zdá sa, že pri ňom pôjde o úplnú otočku o 180 stupňov. Takto ho aktuálne popísal Joe Russo v rozhovore so Stevenom Weintraubom, redaktorom portálu Collider:

„Je to skvelé. Ale veľmi odlišné od Extraction 1. V tomto ohľade je to samostatný film. Má odlišnú farebnú schému. Odohráva sa na odlišnom mieste vo svete, má odlišné tempo, odlišný tón. A to je pre nás spôsob, ako robiť príbeh na pokračovanie. Je to viac prekvapivé a nečakané a nedostanete rovnaký film ako predtým. Takže sme nadšení a veríme, že je krásne natočený. Hemsworth je v ňom fantastický. A sme nadšení, keď ho budeme môcť zdieľať divákom.“

Z horúcej lokality do mrazivého pekla

Jeho slová dávajú perfektný zmysel. Prečo by robili rovnaký príbeh? Avšak zdá sa, že dostaneme naozaj niečo úplne, ale úplne iné. Jediná rovnaká vec vyzerá byť herec v hlavnej úlohe. Z horúceho Bangladéša sa presunieme do mrazivých lokalít.

To dokazuje video, ktoré zdieľali bratia aj hlavný herecký predstaviteľ. Nachádza sa tam na vlaku v zasneženej krajine. Nevidíme nič viac, Hemsworth len hovorí, že tam nakrúcajú scénu, ktorá bude najviac zapamätateľným kaskadérskym kúskov v pokračovaní.

Najzapamäteteľnejší kaskadérsky kúsok

Extraction 2 môže byť síce úplne odlišné, ale o dynamickú akciu rozhodne nebude núdza, ako vidíme. V prvom filme sme dostali nepretržitú 12-minútovú akčnú scénu na jeden záber. Už len kvôli nej sa podľa mnohých oplatí pozerať film a je absolútne fantastická. Zdá sa, že k niečomu podobnému mieria aj pre druhú časť.

Tiež sa vám mimoriadne páčila akcia vo filme Extraction? Ste zvedaví na jeho druhú časť? Čo si od nej sľubujete? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -