Seriál Godzilla pre Apple TV+ pridáva piatich hercov do svojho obsadenia

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Godzilla pridáva 5 hercov

Vieme, že MonsterVerse sa rozšíri aj o hraný seriál na Apple TV+. Ovládne ho známe atómové monštrum, ktoré si bude merať sily s ostatnými Titánmi. Pozitívnom správou však je, že Godzilla (zatiaľ pracovný názov) pridala 5 hercov do svojho obsadenia. Ich postavy budú znášať následky bojov, ktoré sme videli aj vo filme Godzilla vs. Kong.

Ohromná bitka medzi obrovskými príšerami takmer zrovnala so zemou San Francisco. Ľudia sa dozvedeli o ich existencii a musia sa vyrovnávať nielen s týmto poznaním, ale aj so všetkými problémami, ktoré to prináša. Seriál sa bude venovať aj príbehu jednej rodiny, ktorá odhaľuje tajomstvá organizácie známej ako Monarch.

Godzilla II: Kráľ monštier recenzia
Zdroj: inverse.com

Za projektom stoja úspešné mená

Projekt si zobrali na starosť Matt Fraction (Hawkeye) a Chris Black (Star Trek: Enterprise). Druhý menovaný sa zároveň postará aj o scenáre k epizódam. Vieme však, že prvé dve časti bude režírovať Matthew Shakman. Ten bol nedávno nominovaný na Emmy za jeho prácu na marvelovskom WandaVision.

Prvým hereckým menom, ktoré sme sa dozvedeli, je Anna Sawai. Stvárni postavu menom Cate, bývalú učiteľku, ktorá robila všetko pre to, aby prežila daný G-Day (ako ho označujú). Bude cestovať do Japonska, aby zariadila rodinné záležitosti, avšak sa dozvie, že sa za nimi skrývajú šokujúce veci. Bude tak musieť nachádzať odpovede.

anna sawai
Zdroj: jpopasia.com

Hľadanie odpovedí na šokujúce tajomstvá

Sawai začala svoju kariéru ešte céčkovým filmom Ninja Assassin v roku 2009. Odvtedy si značne polepšila a naposledy sme ju mohli vidieť v deviatej časti Rýchlo a zbesilo. Na Apple TV+ už tiež rolu mala, zahrala si postavu menom Naomi v seriáli Pachinko.

Kiersey Clemons bude May, Američanka, ktorá mala v minulosti občianstvo v inej krajine. Má problém kohokoľvek k sebe pustiť, ale je extrémne inteligentná a analytická. Preto je vždy pred ostatnými o niekoľko krokov vpred. Preto nemá problém lúštiť kódy alebo nachádzať medzery v systéme.

kiersey clemons
Zdroj: showbizhype.com

Bývalá učiteľa, analytička a zasnívaný dobrodruh

Pre seriál Godzilla je jednou z 5 pridaných hercov. Poznať ju môžeme skôr však z viacerých projektov – seriálov TransparentEasy a Angie Tribeca. Bola aj súčasťou Zack Snyder’s Justice League. Osvedčila sa už aj v dabingu, hlas postave prepožičala v animáku Fairfax.

Joe Tippett bude Tim, chlapík, ktorý sníval o tom, že bude tajným agentom a zúčastní sa s tým súvisiaceho dobrodružstva. Problém je, že ho jeho horlivosť môže dostať do problémov. Herec je známy vďaka svojej úlohe Johna Rossa zo seriálu Mare z Easttownu.

elisa lasowski
Zdroj: magzter.com

Veliteľka s ostrým humorom aj úplný nováčik

Jeho protipólom bude Duvall, ktorú hrá Elisa Lasowski. Postava je expertom na riadenie, ktorá môže dostatočne veriť sama sebe. Preto rozdáva pokyny so zmyslom pre humor jej vlastným. Herečka mala menšiu rolu v Hre o tróny, predtým sa ukázala v európskej historickej dráme Versailles.

Posledným je Ren Watabe, ktorý je úplným nováčikom a tento seriál bude pre neho debutom. Jeho postava sa bude volať Kentaro, mladý chlapec, ktorý pátra po záhadnej minulosti svojho otca. Počas toho však objaví svoje vlastné talenty a nájde si cestu v živote.

Ako sa vám pozdáva pre seriál Godzilla prvých 5 obsadených hercov a ich úlohy? Na ktorého z nich ste najviac zvedaví? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -