Príde 2. séria Diabolical zo sveta The Boys? Seth Rogen dáva sľubnú aktualizáciu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Príde 2. séria The Boys: Diabolical?

Seriál The Boys sa aj pri tohtoročnej tretej sérii tešil mimoriadnej (dokonca aj zatiaľ najväčšej) obľube. Preto nie je prekvapením, že bola hneď potvrdená aj štvrtá a vieme, že sa chystá spin-off Gen V o schopnosťami obdarených vysokoškolákov. Z tohto sveta sme dokonca dostali aj animovanú antológiu. A práve pri nej sa zatiaľ fanúšikovia musia iba spytovať – chystá sa 2. séria Diabolical?

Celým názvom The Boys Presents: Diabolical, išlo o animovaný seriál, ktorý mal osem epizód. Každú z častí priniesol iný tvorca, mala vlastný štýl animácie a rozprávala aj iné typy príbehov. Tak si svoje priniesli Andy Samberg, Justin Roiland či Awkwafina.

The Boys Presents: Diabolical RECENZIA
Zdroj: collider.com

Najpovolanejší človek v seriáli

Prvú časť, ktorá nám predstavila laserové bábätko, však vytvoril Seth Rogen. Pokiaľ ide o tento komiksový svet, je jedným z najpovolanejších ľudí, ktorý má k nemu čo povedať. Podieľa sa totiž na produkcii a písaní scenárov aj pôvodného seriálu a konečne si aj v jednej z častí strihol krátke (a samozrejme značne zaujímavé) cameo.

Nedávno sa s ním na portáli Collider rozprávali práve o tomto seriáli (či seriálovom svete). Otázka padla, či sa chystajú aj ďalšie príbehy z antológie Diabolical (čo je častá Butcherova hláška, aj názov prvého zošita originálneho komiksu).

seth rogen the boys
Zdroj: newsweek.com

Scenáre už sa píšu!

Odpovedal na to nasledovne:

„DÚFAM, že sa Diabolical vráti. Vlastne, kúpili už nejaké scenáre na ďalšiu sériu, tak sme ich písali. Nie som si na 100 % istý, či ich budú produkovať, ale ak pôjde všetko podľa plánu, tak sa do produkcie dostanú scenáre, ktoré píšeme práve teraz.“

Prinesú ďalšiu radu bizarných príbehov?

Herec a tvorca sám dúfa, znie to však sľubne. Zo scenárov by sa mohli vytvoriť nové zaujímavé príbehy. Hovorí v množnom čísle, takže sú pod ne podpísané aj iné osobnosti, ktoré zatiaľ neuvádzal. Ťažko je tak povedať, či sa okrem neho vráti niekto ďalší alebo dostaneme úplne nový zoznam.

2. séria Diabolical je však iste niečo, čo diváci uvítajú. Tá prvá nám predstavila naozaj pútavé príbehy (po prvý raz pôvod Homelandera, hrdinov s netradičnými schopnosťami či konečne ďalších hrdinov z komiksov), ale aj ešte väčšiu dávku bizarností a na hranu dohnaného násilia. Jednoducho, presne to, čo by sme očakávali od The Boys.

Čo hovoríte na slová Setha Rogena? Myslíte si, že keď sa píšu scenáre, znamená to, že sa pripravuje aj ďalšia séria The Boys Presents: Diabolical? Páčila sa vám tá prvá? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -