Superhrdinova; výška; čo by sa mohlo pokaziť? Obsadenie navnaďuje na spin-off The Boys, ktorý dostáva názov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Spin-off k The Boys dostáva názov

Spin-off k The Boys dostáva svoj oficiálny názov. Oznámili ho vo videu z nakrúcania, kde sa na neho herci z obsadenia snažia poriadne navnadiť. Hovoria, že nás odpáli a že pôjde o kvalitnú a nespútanú zábavu. Veď keď dáme dokopy superhrdinov a výšku, tak čo by sa mohlo pokaziť?

Hlavný seriál nám ukázal, akí dokážu byť superhrdinovia nebezpeční so svojimi… nazvime to „osobnostnými črtami“. Tvorcovia Eric KripkeSeth Rogen a Evan Goldberg sa nám chystajú ukázať, že dať schopnosti hormonálnym adolescentom môže to byť ešte horšie. Tak prinášajú Gen V.

Generácia Z s emočnými výkyvmi a… schopnosťami

Samozrejme, ide o odkaz na (ne)slávnu látku Compound V, ktorá dáva ľuďom v seriáli ich schopnosti. Produkuje ju spoločnosť Vough International, ktorá hrdinov manažuje a zaručuje im slávu. Vedie aj univerzitu, z ktorej si vyberá nových potenciálnych členov budúcich tímov. Zároveň názov jednoznačne ukazuje aj na generáciu Z, teda práve vekovú skupinu, ktorá chodí na vysoké školy.

Seriál sa zameria na mladistvých dospelých, ktorí sa pretĺkajú emočnými výkyvmi na škole. Vystavia tak svoje fyzické, sexuálne aj morálne hranice testu a zároveň budú súperiť o tie najlepšie kontrakty. My za to dostaneme kvalitnú R-kovú zábavu.

Gen V obsadenie
Zdroj: tvline.com

Eufória s Hrami o život dostávajú satiru z The Boys

Vedúce osobnosti seriálu Michele Fazekas a Tara Butters (stojaci napríklad aj za Agent Carter) ju popísali, že pôjde o komédiu z vysokej mixnutú s Hrami o život. Samozrejme ale so všetkou šialenosťou a satirou The Boys. Jeden z hlavných hereckých predstaviteľov, Patrick Schwarzenegger (áno, syn Arnieho) povedal, že v tej univerzitnej časti vidí Eufóriu.

Vo videu nás ďalej presviedčajú o kvalitách spin-offu Jaz Sinclair, Chance Perdomo, London Thor, Lizze Broadway, Maddie Phillips, Derek Luh, Asa Germann a Shelley Conn. Ďalej si zahrajú aj Sean Patrick Thomas a Marco Pigossi. Sľubujú nám rovnakú intenzitu a množstvá (naozaj množstvá krvi), ako má základný seriál. Pritom potvrdzujú aj názov Gen V. Čakáme už len na uvedenie dátumu!

Čo hovoríte na to, že sa spin-off k The Boys bude volať Gen V? Ste na neho navnadení ešte viac po tomto videu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -