Dejiny nikdy neboli zábavnejšie. Mel Brooks prináša trailer na History of the World: Part II

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na History of the World: Part II

Mel Brooks, legenda komédie, sa vracia na režisérsku stoličku. A to vo veľkom štýle. Opäť prinesie netradičný pohľad na naše dejiny, ktoré však budú humornejšie, ako ste si kedy mohli predstaviť. Teraz prináša trailer na History of the World: Part II.

Režisér, ktorého môžeme poznať vďaka filmom Ohnivé sedlá, Spaceballs alebo Bláznivý príbeh Robina Hooda, prináša pokračovanie filmu z roku 1981. Ten však vo svojej stopáži hodinu a pol nemohol obsiahnuť veľa epoch, tak bolo odvtedy sľubované pokračovanie. Teraz našťastie príde ako miniseriál, ktorý bude mať 8 epizód. Uvedie ich služba Hulu počas štyroch večerov (teda dve epizódy počas jedného dňa) a to od 6. marca.

Historické osobnosti ako sme ich ešte nevideli

Dostaneme skeče, ktoré sú zamerané na rozličné obdobia z histórie ľudstva. Faktami nebudú zrejme najpresnejšie, ale jedno je isté – budú obsahovať poriadnu dávku nefalšovanej zábavy. Pozrieme sa na stavbu pyramíd, americkú občiansku vojnu, vynález ohňa aj kamasutry a aj na zradu Ježiša Nazaretského Judášom.

Historickými menami sa to len hemží a v traileri sa nám predstavujú Noe, Mária Magdaléna, princezná Anastázia, Harriet Tubman, Amelia Earthart či Kublajchán. Keď však vidíme Sigmunda Freuda s tvárou Taika Waititiho alebo Marca Pola, ktorého hrá Nick Kroll, je nám jasné, akým štýlom sa bude seriál niesť.

history of the world part 2
Zdroj: outkick.com

Súčasťou bude nemálo komediálnych ikon

Pôvodný film bol napakovaný komediálnymi ikonami tej doby, inak to nebude ani tu (ba priam ešte viac). Ako jeden zo strojcov komunizmu po poprave cára sa ukáže Danny DeVito a Alexandramom Grahamom Bellom sa stane Ike Barinholtz. Ten seriál produkuje spolu s Brooksom, ktorý si tiež opäť aj zahrá.

Ďalšími hviezdami budú Wanda Sykes, David Duchovny, Johnny Knoxville, Pamela Adlon, Tim BaltzZazie Beetz, Jillian Bell, Quinta Brunson, Dove Cameron, Reggie Watts, Kumail NanjianiD’Arcy CardenRonny Chieng a mnohí ďalší. Prierez histórie a jej osobností je tak v správnych rukách, ako tvorcovských, tak hereckých, aby sme si pripravovali bránice. A samozrejme nemôžu chýbať ani odkazy na popkultúru (už ste si zrušili Netfish?).

Zaujal vás a pobavil trailer na History of the World: Part II? Budete sledovať 8 dielov, ktoré sa humorne pozerajú na historické osobnosti? Na ktorého z hercov a herečiek sa najviac tešíte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -