Din vysvetľuje spôsoby Mandaloriánov, je však pripravený bojovať. Sleduj prvý trailer na 3. sériu The Mandalorian

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na 3. sériu The Mandalorian

1. marec je každým dňom bližšie, čo znamená aj vydanie obľúbeného seriálu zo sveta Star Wars. Teraz však prichádza prvý trailer na 3. sériu The Mandalorian, ktorý nám odhaľuje, že ústredná dvojica sa dostáva do poriadne komplikovanej situácie. Din Djarin (Pedro Pascal) cestuje galaxiou so svojim chránencom Groguom, teda Baby Yodom. Vysvetľuje mu spôsoby Mandaloriánov aj naprik tomu, že už jedným z nich nie je.

Hovorí, že musia nielen vedieť ako bojovať, ale aj ako navigovať. Takto nikdy nebude stratený. A zdá sa, že sa opätovne nájde medzi svojim rádom, pretože tu vidíme väčšiu skupinu Mandaloriánov, než akú sme čakali. Zároveň odhaľuje postave známej iba ako The Armorer (Emily Swallow) svoj zámer obnoviť svoju česť na planéte Mandalore.

Návraty postáv sľubujú rozvinutie príbehov

Vidíme značné množstvo navrátilých postáv. Ako magistrál Nevarra sa vráti Carl Weathers ako Greef Karga a samozrejmosťou je aj Katee Sackhoff ako Bo-Kataz Kryze, s ktorou môže zviesť súboj o darksaber. Prekvapivý je kapitán Carson Teva (Paul Sun-Hyung Lee), ktorý prichádza hlavného hrdinu varovať.

Vracia sa aj Amy Sedaris ako mechanička Peli Motto. Tá by mohla poskytnúť podobné prepojenie s Boba Fettom, ako to opačne spravila jeho druhá séria. Na krátky čas zahliadneme aj doktora Pershinga (Omid Abhati). To nám naznačuje, že by sme sa mohli dozvedieť, čo chcel Moff Gideon (Giancarlo Esposito) s krvou Groguho alebo či slúži ešte väčšiemu hráčovi.

3. séria the mandalorian
Zdroj: bamsmackpow.com

Westernový tón nechýba, ponárame sa ešte hlbšie do galaxie

Prvá séria poskytla vynikajúce príbehy s westernovým nádychom, tá druhá zase väčšie ponorenie do sveta praďalekej galaxie. Zdá sa, že tretia bude tieto prvky prepájať najlepších spôsobom. Vidíme nahánačky medzi kaňonmi, mestské prestelky aj Jediov skrývajúcich sa na chodbách (a chýbať nebude ani kantína).

Zatiaľ neukázaným prvkom bol Christopher Lloyd, ktorý vieme, že sa má v sérii tiež objaviť. Jeho rola zatiaľ zostáva neznáma. Nová ukážka však aj tak jasne dokazuje, že sa bude na čo tešiť a že v prvý marcový deň určite treba zapínať Disney+.

Páči sa vám prvý trailer na 3. sériu The Mandalorian? Prekvapilo vás väčšie množstvo Mandaloriánov? Užili ste si rozprávanie o ich spôsoboch? Napíšte nám do komentárov, na čo sa do série najviac tešíte.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -