Mandalorian už nie je viac Mandalorian. Trailer na tretiu sériu nám sľubuje veľa akcie aj občiansku vojnu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ak sa povie Star Wars, v dnešnej dobe asi každému napadnú hlavne hrané seriály. Tie zažili bum s príchodom debutového hraného The Mandaloriana. Ten potisol filmovo-seriálové univerzum k lepšiemu. Momentálne má vydané už dve série, pričom sa môžeme tešiť o chvíľu na ďalšiu. A aby sme sa na ňu viac navnadili, The Mandalorian tretia séria dostala prvý trailer.

Seriál vytvoril Jon Favreau, pričom v hlavnej úlohe sa ukázal Pedro Pascal (Din Djarin/Mando). Sekundovala mu bábka, ktorú sme na obrazovkách poznali ako Baby Yodu či Grogua. Vo vedľajších rolách sa ďalej ukázali Carl Weathers (Greef Karga), Giancarlo Esposito (Moff Gideon), Amy Sedaris (Peli Motto) alebo Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze).

Tretia séria The Mandalorian – prvý trailer

Nový trailer nám vnáša trochu svetla do toho, o čom bude ďalšia séria. Mando už viac podľa zákonov svojho klanu nemôže byť Mandalorianom, pretože si zložil helmu. Z traileru to ale veľmi nevyzerá, že ho to trápi, resp. to nevidíme. S Groguom však opäť cestuje vesmírom a zažíva dobrodružstvá. Jedným z nich je aj občianska vojna, do ktorej sa omylom zatiahol.

Ide o vojnu medzi Mandalorianmi, keďže vlastne vďaka tomu, že je Mando vlastníkom darksaberu, je aj vládcom Mandalorianu. To sa ale nepáči Bo-Katan, ktorá by ho chcel vlastniť a opäť zjednotiť Mandalorianov. Vyzerá to ale tak, že nie je jediná s podporou iných Mandalorianov. Mando má na svojej strane zrejme tiež nejakých, aj keď zrejme nie sú z jeho pôvodného klanu.

The Mandalorian tretia séria
Zdroj: youtube.com

Niektoré zábery taktiež ukazujú planétu Mandalore, ktorá bola síce počas doby Impéria poriadne poškodená, no nie úplne zničená. Na tejto planéte tiež existujú jazerá, v ktorých keď sa Mando vykúpe, podľa pravidiel svojho bývalého klanu sa stane opäť Mandalorianom. Či sa ale rozhodne urobiť tento čin, alebo sa na to vykašle a stane sa vládcom Mandaloru, je zatiaľ otázne. Tretia séria vyjde vo februári 2023.

Čo hovoríte na prvý trailer? Tešíte sa na ďalšiu sériu?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -