Nick Fury sa vracia na Zem v prvom traileri na Secret Invasion. Je jediným, kto môže zabrániť blížiacej sa hrozbe

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Po udalostiach filmu Spider-Man: Ďaleko od domova sme zistili, že Nick Fury (Samuel L. Jackson) už dlhšiu dobu nie je na Zemi. Na jeho mieste bol Skrull, pričom on šéfoval na ich základni vo vesmíre. Prvý trailer na seriál Secret Invasion nás ale pripravuje na to, že sa Fury vráti, aby zabránil blížiacej sa hrozbe. Zem má byť totiž infiltrovaná zlými Skrullmi.

V seriáli sa okrem neho ukážu aj Talos (Ben Mendelsohn), agentka Maria Hill (Cobie Smulders) alebo James Rhodes/War Machine (Don Cheadle). V traileri sme na chvíľu mohli vidieť aj Everetta Rossa (Martin Freeman). Prvé zábery nám však ukázali aj herečky Oliviu Colman a Emiliu Clarke, ktorých úlohy sú zatiaľ ešte neznáme. Určite ale nepôjde o mierumilovné postavy.

Prvý trailer na Secret Invasion

Okrem nich uvidíme v ešte neznámych rolách hercov ako Kingsley Ben Adir, Christopher McDonald, Regé-Jean Page, Killian ScottDermot MulroneyCarmen Ejogo. Trailer nám ukazuje návrat Furyho na Zem, ktorá je podľa všetkého infiltrovaná zlými Skrullmi. Tí sa dostali na veľmi dôležité miesta. On tvrdí, že je jediný, kto im v tomto môže zabrániť.

Čo je zaujímavé, seriál by sa mal odohrávať po tom, ako Thanos luskol rukavicou s Kameňmi nekonečna. Ide teda o temnú dobu v MCU, keďže tam neexistovala nie len polovica ľudí, ale aj polovica hrdinov. Ideálna doba pre Skrullov, aby prevzali vládu nad Zemou. Tento špiónsky seriál nám odpovede na to, či sa im to podarí, alebo ich Fury zastaví, dá v januári 2023 na Disney+.

Čo hovoríte na prvé ukážky z tohto MCU seriálu, ktorý by podľa mnohých fanúšikov mohol byť najlepším doteraz?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -