Poznáme dátum premiéry seriálu Secret Invasion. Prezradila to streamovacia platforma Disney+

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dátum premiéry Secret Invasion

Seriály od štúdia Marvel dostávajú v poslednom období menšie odklady. Zdroje tvrdia, že to je preto, lebo sa chcú viac sústrediť viac na kvalitu než na kvantitu. Môže za to nie úplne vydarená Fáza 4, ktorú pre zhoršenú kvalitu kritizovali najmä fanúšikovia. Aj to je dôvod, prečo seriál Secret Invasion bude mať dátum premiéry o niečo neskôr, ako možno všetci očakávali a dúfali.

Seriál sa zameria na Nicka Furyho (Samuel L. Jackson), ktorý sa musí postaviť mimozemskej hrozbe na Zemi. Rebelská skupina Skrullov sa totiž infiltrovala do všetkých pozemských aspektov života. Pri tejto úlohe ale Furymu pomôžu hrdinovia ako Talos (Ben Mendelsohn), Maria Hill (Cobie Smulders), James Rhodes/War Machine (Don Cheadle) či Everett Ross (Martin Freeman).

Secret Invasion
Zdroj: thedirect.com

Invázia sa udeje už toto leto

Doteraz sa o dátume premiére šesťdielneho seriálu hovorilo ako o začiatku roka či o jari. Seriál však začne vychádzať presne v prvý letný deň, keďže prvá epizóda tohto špionážneho seriálu vyjde 21. júna 2023 na Disney+. Aspoň tak o tom informuje spomínaná streamovacia platforma, takže ide s najväčšou pravdepodobnosťou o presný údaj.

Pôjde tak o prvý z dvoch alebo troch seriálov, ktoré vyjdú v roku 2023. S určitosťou vyjde ešte druhá séria seriálu Loki, no jej presný dátum ešte nie je istý. Niektoré zdroje však tvrdia, že by mal vyjsť koncom leta alebo v septembri. Dávalo by to zmysel, keďže by začal vychádzať tesne po skončení Secret Invasion. Je možné, že koncom roka vyjde ešte tretí seriál. Hovorí sa o seriály Echo, no to nie je potvrdené.

Secret Invasion herci
Zdroj: twitter.com

Starých hercov doplnia nové herecké esá

Okrem vyššie spomínaných hercov, ktorých už z MCU poznáme, sa tam ukážu aj nováčikovia. Tešiť sa môžeme na nových hercov a herečky ako Olivia Colman, Emilia Clarke, Kingsley Ben-Adir, Christopher McDonald, Charlayne Woodard, Regé-Jean Page, Killian Scott, Dermot Mulroney a Carmen Ejogo. Pri väčšine z nich ale nevieme, aké úlohy stvárnia, aj keď sa šepkajú rôzne fámy.

Clarke by si mala vraj zahrať špiónku so špeciálnymi schopnosťami. Hovorí sa o Abigail Brand, komiksovej riaditeľke S.W.O.R.D.-u, alebo o dcére Talosa. Colman by si mala zahrať Sonyu Falsworth, starú spojenkyňu Furyho, a Ben-Adir by si mal zahrať Vodcu Skrullov. A najväčším prekvapením bude zrejme postava Woodardovej, keďže by si mal zahrať Priscillu Fury, agentku a manželku Furyho.

Čo hovoríte na dátum vydania očakávaného MCU seriálu? Tešíte sa na neho?

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -