Nový trailer na Secret Invasion ukazuje, ako Fury vedie osobný, špionážny boj o osud Zeme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Secret Invasion

Len minulý týždeň nám Disney prinieslo informáciu o dátume ich trilerového seriálu z piatej fázy MCU. Teraz prinášajú nový trailer na Secret Invasion, ktorý má ešte tajomnejšiu a tažšiu tému, miestami smerujúcu až k paranoji. Samuel L. Jackson v roli Nicka Furyho sa v ňom vracia na Zem, kde sa veci poriadne pokazili.

Skrullovia totiž podnikajú inváziu na našu planétu a infiltrujú sa do najvyšších miest. Môžeme tak očakávať odlišný projekt než zvyšné Marvel seriály. Prirovnávaný je napríklad k filmu Captain America: Zimný vojak, v ktorom tajné jednotky bojovali proti nepriateľským živlom, ktoré sa pod dohľadom všetkých skrývali medzi vládnymi zložkami.

Fury je (opäť) najhľadanejší na planéte

Nový projekt nám dokonca aj vysvetľuje absenciu najsilnejších ochrancov – Avengerov. Fury totiž musí tento boj viesť sám (respektíve so svojimi najbližšími). Jeho herecký predstaviteľ zároveň potvrdil, že ho uvidíme zraniteľnejšieho ako kedykoľvek predtým.

Po jeho boku bude stáť aj Cobie Smulders ako Maria Hill. Aj pri nej by sme mali vidieť odlišnú stránku, keď jej bude dochádzať trpezlivosť s mentorom. Nechýba ani Martin Freeman ako Everett K. Ross a Don Cheadle ako James Rhodey, ktorý Nickovi oznamuje, že je najhľadanejším človekom na planéte. Postavami bude ako figúrkami v hre manipulovať aj politička Sonya Falsworth (ktorej stránkou si stále nemôžeme byť istí) v podaní jedinečnej Olivie Colman.

secret invasion olivia colman
Zdroj: comicbookmovie.com

Gravik bude zrejme viac ako Skrull

Samozrejmosťou je aj návrat Talosa, ktorého hrá Ben Mendelson. Vodca „dobrej“ strany Skrullov zažije poriadne rušné a napínavé chvíle. Pri ňom stojí aj jeho dcéra G’iah, ktorú stvárňuje Emilia Clarke. Na opačnom konci je však Kingley Ben-Adir ako Gravik, ktorý zrejme disponuje netradičnými schopnosťami.

Prezidenta Spojených štátov si tu zahrá Dermont Mulroney. Ďalej sa objavia Carmen Ejogo, Killian Scott, Christopher McDonaldCharlayne Woodard zatiaľ v neznámych úlohách. Je skvelé, ako ich trailer na Secret Invasion dokázal ukázať a skvele vystihnúť atmosféru bez toho, aby prezradil čokoľvek dôležité z deja. Na to si budeme musieť počkať na premiéru seriálu na Disney+, ktorá bude 21. júna.

Navnadila vás nová ukážka na seriál? Ako sa vám pozdáva špionážne ladenie Secret Invasion a Furyho osobnejší boj? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -