Prejdi na webovú stránku, zadaj špeciálny kód a pozeraj prvých 5 minút MCU seriálu Secret Invasion

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Tento rok musíme čakať naozaj dlho na prvý MCU seriál. Štúdio sa totiž rozhodlo po minulých rokoch trochu zvoľniť s množstvom vydávaných projektov. Prvého seriálu sa tak dočkáme až koncom mesiaca, pričom krátky úsek si vieme pozrieť už teraz. Štúdio Marvel totiž odhalilo špeciálny spôsob, akým si môžeme pozrieť prvých 5 minút očakávaného temného seriálu Secret Invasion.

Seriál sa zameria na rasu Skrullov, ktorým v MCU pred desiatkami rokov sľúbili nový domov. To sa ale nestalo a tak sa rebelská skupina tejto rasy rozhodne nájsť si ho po svojom. Rozhodnú sa preto infiltrovať Zem, konkrétne cez rôzne teroristické útoky, vďaka čomu ju plánujú ovládnuť. Osud planéty tak leží na pleciach iba jedného muža – Nicka Furyho (Samuel L. Jackson).

Nick Fury
Zdroj: vanityfair.com

Prvých 5 minút seriálu Secret Invasion

Krátku ukážku nájdete na webovej stránke theinvasionhasbegun.com, na ktorej sa po otvorení zobrazí jedna kolónka. Do nej je potrebné zadať heslo, ktoré je nasledovné: RSD3PX5N7S. Hneď na to sa vám zobrazí jedno video, na ktoré stačí kliknúť a pozerať. K videu je možné spustiť aj slovenské titulky, ktoré sa dajú aktivovať v pravom dolnom rohu.

Krátka ukážka začína jasným predstavením toho, o čom bude celý film, a teda vysvetľuje problematiku s rebelskými Skrullami. Mnohých určite poteší, že hneď na začiatku vidíme aj známu tvár – bývalého agenta CIA Everetta K. Rossa (Martin Freeman). V druhej časti videa je niečo ako zábermi obsiahlejší trailer aj so synopsou seriálu, plný akcie, temnoty a trileru.

Secret Invasion
Zdroj: thedirect.com

Tentokrát bez Avengerov

Aj keď nie je úplne jasné prečo, Fury nechce povolať svojich priateľov so schopnosťami. Niektoré zdroje a údaje z promo materiálov ale narážajú na to, že sa hanbí a má potrebu tento problém vyriešiť sám. Ide totiž pre neho o osobnú vec, keďže on bol a je spojkou medzi ľuďmi a Skrullmi. To ale neznamená, že neuvidíme ako staré známe tváre, tak aj nejaké superschopnosti.

Okrem Rossa a Furyho sa totiž môžeme tešiť na návrat Marie Hill (Cobie Smulders) či Jamesa „Rhodeyho“ Rhodsa (Don Cheadle). Ten sa ukáže skôr ako politik než ako War Machine, bude totiž pravou rukou prezidenta Ritsona (Dermot Mulroney). V seriáli sa ďalej môžeme tešiť aj na Furyho bývalú spojenkyňu Sonyu Falsworth (Olivia Colmen).

Giah Emilia Clarke secret invasion
Zdroj: joblo.com

A taktiež uvidíme celú armádu, alebo aspoň skupinu Skrullov. Tešiť sa môžeme na návrat Talosa (Ben Mendelsohn), vodcu dobrých Skrullov a priateľa Furyho. Ten zažil svoj debut ešte vo filme Captain Marvel. Na opačnej strane však bude stáť jeho dcéra G’iah (Emilia Clarke) ako členka rebelskej skupiny, na ktorej čele stojí nebezpečný Gravik (Kingsley Ben-Adir).

Prvá epizóda šesťdielneho seriálu vyjde na Disney+ už 21. júna. Čo zatiaľ hovoríte na jeho prvých päť minút?

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -