Ahsoka. Dooku. A trailer na seriál Tales Of The Jedi, ktorý odhalí ich životy od úplného začiatku

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ahsoka Tano a knieža Dooku patria medzi postavy, ktoré sa stretávali občas na bojisku počas Klonových vojen. Obaja však majú zaujímavé príbehy. On je bývalý Jedi, z ktorého sa stal Sith. Ona je bývalá padawanka, ktorá opustila Rád, no aj tak pomáha komu môže. Príbehy o pôvode týchto dvoch si pozrieme v seriáli Tales of The Jedi, ktorý dostal trailer aj dátum vydania.

Čo sa týka Ahsoky, seriál by sa mal zamerať na jej detstvo a to, ako prišla do chrámu Jediov. No aj na jej skorý život v kmeni s rodinou. Čo sa týka Dookua, u neho by sme mali vidieť hlavne roky, počas ktorých bol ešte stále Jediom. Vtedy pôsobil nie len ako jeden z najsilnejších Jediov, no bol taktiež učiteľom mladého Qui-Gon Jinna, učiteľa Obi-Wana a Anakina.

Tales Of The Jedi trailer

Trailer nám ukázal napríklad aj postavy už známe z filmov a seriálov. Mace Windu sa tam oháňal svojim tradičným fialovým svetelným mečom. Ukázala sa však aj Yaddle, ktorá je Jediom z rasy, z ktorej bol aj Yoda. Určite sa sa však ukáže aj viacero postáv, napríklad aj spomínaní Anakin Skywalker a Obi-Wan Kenobi. Pravdepodobne uvidíme aj nejakých slávnych klonových vojakov.

Seriál bude pozostávať iba zo šiestich krátkych epizód, čo nie je úplne najlepšou správou. Každá epizóda bude k tomu ešte aj vážne iba krátkou jednohubkou, keďže časti budú v priemere dlhé iba 15 minút. Aj to je dôvodom, prečo na rozdiel od iných seriálov, tento vydá všetky epizódy naraz. Stane sa tak 26. októbra 2022 na platforme Disney+.

Čo hovoríte na tento seriál, ktorý animáciou pripomína The Clone Wars či The Bad Batch? Pozriete si ho?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -